UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Garāžas grīda
Autors: Niks ()
Datums: 30/11/2014 18:47

Apkurināma garāža, siltās grīdas, galā malkas katls ar visiem loriņiem. Braukšu iekšā gan auto (radžotas riepas) gan palešu ratiņus ar malku

Ko lai liek uz grīdas ?

Uzsmērēt kaut kādu poliuretānu ? Laku vai krāsu ?
Vai labāk flīzēt ?

Re: Garāžas grīda
Autors: Rx ()
Datums: 30/11/2014 19:21

Nebraukt ziemā iekšā....( Viss auto līdz pat sīkākai detaļai noraso.... Sniegs kūst...peļķes... Bet man betona grīda slīpēta ar slīpmašīnu, pēc tam gruntēta, un virsū vairākas kārtas AUREKS 30 . Virsū dar ko grib....Ja kas, krāsa ir.....

Re: Garāžas grīda
Autors: Niks ()
Datums: 30/11/2014 19:42

Par mašīnu man fofig - 3 gadus vecs volvo, ar kuru braukšu vēl 2 gadus. Gan jau nesapūs. :)
Toties kaifs no rīta iekāpt siltā vāģī :)


Man tagad ir pliks betons, ja tas ko maina.

Re: Garāžas grīda
Autors: Zodčijs ()
Datums: 01/12/2014 01:47

Nu lētas grīdas flīzes - bieži pielietots garāžas grīdas seguma variants...

Re: Garāžas grīda
Autors: Zodčijs ()
Datums: 01/12/2014 01:57

Vai grūti izdzīt mašīnu ārā - kamēr ievelkās rīta kafija - un iedarbināt motoru - lai iesilst....

Jo ja patreiz auto ir fofig, tad nākošais varbūt (vispār jau pilnīgi noteikti) būs svaigāks - un neesot jau īsti labi - ka auto ziemā garāžā pa nakti tiek sildīts - tā jau vispārzināma lieta....

Re: Garāžas grīda
Autors: Niks ()
Datums: 01/12/2014 08:23

Aiziet prom no tēmas ...
Eh, ja aiziet, lai iet - volvim man ir elektriskais dzinēja sildītājs. Es izbraucu 0730, tāpēc tas 0500 sāk sildīt. Pa tām 2 1/2 stundām tas teorētiski dabū kādus 60 grādiņu motorā. Teorētiski, jo jaunajiem volvo nav dzinēja temperatūras rādītāja panelī. Vienīgais, ko var redzēt - degvielas līmeni :) Nebrīnieties, ka ar volvo brauc pilnīgi retardi :)))

Man ir oridžinal aprīkojums, bet tos sildītājus var pielikt arī aftermarket. Atkarīgs no mašīnas, bet nu robežās no 100 līdz 200 € maksās labulabie. Ļoti rekomendēju. Tas ir reāli smieklīgi, kad tagad kaimiņš savu ļerkatu zāģēzāģēzāģē, beigās ar tādu dūumu mākoni un dzeņiem motorā piešķiļ. Volvo tai pat laikā pat kvēlsveces nesilda. Uzreiz pēc ierūkšanās arī ir tā foršā skaņa - motors normāli murrā, nevis klaudz un grab.

Bet tagad daffai spamot par grīdām :))

Re: Garāžas grīda
Autors: Rx ()
Datums: 01/12/2014 10:22

Pret flīzēm ir tas, ka uzkrītot smagam priekšmetam, flīze var būt pušu..( ja garāža tiek izmantota arī kā remontdarbnīca...) .Ja garāža ir šlipsotam kungam vai dāmai...tad ok. Tīrs. Kartīgs viss.

Re: Garāžas grīda
Datums: 01/12/2014 10:26

Dzinēja priekšsildīšana ir tiešām ideāla lieta. Vieglajiem tas nu tā, ja ir tad forši, bet smagākai tehnikai tas ir tuvu tai robežai, ka bez nevar.

Par grīdu garāžai - es neietektu flīzes, jo slodzes palielas un vide robusta, tāpēc tās flīzes saplīsīs un labuma nekāda. Turklāt tās vēl var gadīties slīdēs. Palešu rati dod vēl lielāku koncentrētu slodzi.

No mana skatpunkta visracionālāk būtu virsmu pārklāt ar sedzošo krāsojumu/lakojumu, virsmu var arī pirms tam noslīpēt, bet var arī to nedarīt, ja virsma ir ok. Viens no izturīgākajiem un robustākajiem variantiem ir epoksīdu bāzes krāsas/lakas. Tādas plaši izmanto industriālajās telpās, kur eļļas un visādi aktīvi reaģenti. Viņas ir ļoti izturīgas, nodilumizturīgas, neuzsūc eļļas u.c. drazu, glīti izskatās, daudz versijas izskatam/faktūrai. Varētu būt dārgākas par ierasto krāsu segmentu, bet plusi to var atsvērt. Ieklāt var pašu spēkiem.
Tātad, ja stāsts bija par epoxy, tad noteikti ir arī uz citu sveķu bāzes krāsas, kuras arī varētu būt tikpat un vēl labākas.
Uretāns nav slikts, bet domāju, ka konkrētajā situācijā būs par vāju un ātri noleks nost.
Ja ir vēlme, tad riteņu joslās var ielikt industriālās gumijas loksnes. Tādas liek fermās, trenažieru telpās, stadionos utt. Tad būs tāds patīkami mīkstāks iebrauciens ar saķeri.

Re: Garāžas grīda
Autors: Fg ()
Datums: 01/12/2014 10:34

Labi nav ka tiek sildīts vien tapēc, ka sāls un ledus ietekme uz mētālu virs siltajām grīdām varētu būt diezgan graujoša, tgd skaidrs kā var nopūdināt autiņu pāris gados..

Re: Garāžas grīda
Datums: 01/12/2014 10:39

Gumijas joslu mīnuss ir tāds, ka tām būtu jabūt līmenī ar grīdu. Bet te atkal ir alternatīva ar spec. pārklājumu. Tādu var redzēt CSDD apskatēs, vismaz tajā, kur es eju. Arī kaut kāda bieza krāsa ar pretslīdes (iespējams gumijas gabaliņi) elementiem. Nebūs droši vien lēti, bet tāda grīda būtu sapnis. :) Tā pretslīde tomēr ir svarīga, ja pliks, neslīpēts betons ar būtu ok, bet pie krāsām u.c. jau ir risks, ka ar sniegotu riteni var glīti uzslīdēt līdz pat galdiņam, kastei, sienai. :)

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **        **  **     **        ** 
 **    **  ***   ***        **  **     **        ** 
 **        **** ****        **  **     **        ** 
 **        ** *** **        **  *********        ** 
 **        **     **  **    **  **     **  **    ** 
 **    **  **     **  **    **  **     **  **    ** 
  ******   **     **   ******   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727