UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Aometums uz kokšķiedras
Datums: 02/02/2021 13:47

Domāju, ka ieteikums par kaļķa apmetumu ir mārketings, nevaru iedomāties pamatojumu kāpēc tā būtu prasība. Savulaik kad veicu remontu, tad kokšķiedru pārdevējs uzstāja, ka jāapmet ar māla apmetumu, kuru nopirkt pie viņa. It kā elpojot. Taču realitātē sienas vienmēr būvē tā, lai no iekšpuses tvaikcaurlaidība ir mazāka kā ārpusē.
Apmetu ar SAKRET BAK gluži tāpat kā liek armējošo kārtu fasādēs uz siltinājuma. Uzvelk BAKu ar zobaino malu nobrauc, uzliek stiklašķiedras armatūru vēlreiz ar gludo malu iespiež apmetumā un vēl uzvelk ar gludo malu apmetumu lai viss smuki nosegtos. Kad bišķi apkaltis, tad ar rīvdēli uzrīvē lai līdzens un āmen. Neko neslīpēju, nešpatketelēju nekādas vadulas. Nu kārta tur man bija maza, cik nu tā armējošā sanāk, kopā ne vairāk par 5mm domāju. Nokrāsoju un esmu aizmirsis, ka kaut ko tādu kādreiz esmu darījis. Principā apmetums skaitās minimums ap 1cm, te profesionāļi mani palabos. Bet tas domāts, lai neizsistu robus kaut ko dauzot pret sienu. Protams, ja plāns ir iegūt nevainojami līdzenu, tad nāksies špaktelēt un kaut ko arī slīpēt - nu tas jau ir interjera jautājums.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: Janissssss ()
Datums: 02/02/2021 14:18

Viscaur siet ir obligāts uz kokšķiedras . Sietu iestrādā ar līmi un tad liek kaļķa apmetumu. Līmēt tapetes la taisno uz kokšķiedras vispar nav ar loģiku savienojamas lietas. Tad vispar priekš kam to kokšķiedru likt , ja beigās notiek kapeiku skaitīšana.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: sqq ()
Datums: 02/02/2021 15:29

Nu kokšķiedru no iekšpuses likt jau var, bet man šķiet ka baigais čakars ar to visu. Plauktiņus jau tu nezini kur sieva gribēs pieskrūvēt, flīzēt arī nevar, tapetes es pat īsti nevaru iedomāties kā lai uzliek - jānoarmē ar BAK un jāspaktelē. Vieglāk cita materiāla sienu apdari. Kokšķiedra ir forši ārpusē apmetama, bet iekšpusē tās vairāk ir problēmas. Tas manā skatījumā un nepretendēju uz absolūti pareizo viedokli. ;)

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: Georgs999 ()
Datums: 02/02/2021 17:11

Uz kokšķiedrs apmetumu uzmest nevar. Es to sauktu par smērējumu vai špaktelējumu.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: Rūdolfs T. ()
Datums: 05/02/2021 14:23

Šim ieteiktu izmantot fibrolītu, nevis kokšķiedru, jo prainā materiāla virsma ir daudz pateicīgāka saķerē ar apmetumu. Ir Latvija ražotais CEWOOD, krievu Greenboard, dāņu TROLDTEKT un citi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   **    **  ********   ******   
 **     **  **     **   **  **   **        **    **  
 **     **  **     **    ****    **        **        
  ********  **     **     **     ******    **   **** 
        **  **     **     **     **        **    **  
 **     **  **     **     **     **        **    **  
  *******   ********      **     **         ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727