UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
jautājums par flīzēšanu
Autors: ritvars11 ()
Datums: 24/05/2007 05:05

kadu flīžu līmi izmantot uz mīkstas grīdas,nu tjipa kautkas lidzigs skaidenei bet smalkaks presejums ,2 cm biezs..vannas iztabā...?????

Re: jautājums par flīzēšanu
Autors: AmatnieksG ()
Datums: 24/05/2007 06:00

Skaidene nav tas labākais, itsevišķi mitrās telpās un uz grīdas. Tā temperatūras ietekmē var mainīt savus izmērus un formu. Kas tad ir zem tās skaidenes? moška nost var raut. Ja galīgi ne, tad noej ar hidroizolāciju visu pamatni vismaz divās kārtās, un ar elastīgo flīžu līmi (Mirra, Sakret - OK) lipini klāt. Klājot līmi gan uz grīdas, gan uz flīzes (lai strīpas perpendikulāri) un ja mālenes, tad samitrini.

Re: jautājums par flīzēšanu
Autors: ritvars11 ()
Datums: 24/05/2007 06:22

skaidrs,ne nu es flizes daudz esmu licis,paR liksanas procesu visu zinu,,vienkarsi nekad uz tadas gridas neesu licis....nu paldies,,man ar ta likas,ka labak noraut to gridu un ieliet betonu...

Re: jautājums par flīzēšanu
Autors: Rx ()
Datums: 24/05/2007 17:04

Lai liktu grīdas flīzes, pamatam jābūt tādam, lai tas nemaz nelocītos, nekustētos.. Nekāda elastīgā līme te nelīdzēs- nav jau gumijas flīzes.

Re: jautājums par flīzēšanu
Autors: kvazi ()
Datums: 24/05/2007 22:53

Vienigais kas lidz ir bezlimesflizes kuras saspraudz kopa :))

Re: jautājums par flīzēšanu
Autors: =] ()
Datums: 08/08/2007 06:28

no musas sanaaca zilonis,,,,,sakumaa tika teikts,liekt uz skaidenes hidru ja griidu nevar raut nost.un ar elestiigo knauf vai cerasit flizu liimi visu lipinat,,,rezultaats ...tiek izrauta griida,,noieta ar hidru ,iebetoneeta un ko ta taalaak atkal hidra vai pataisno fliizes =]]]] mans viedoklis betongrunts hidra ja hidra satur grunti tad knauf vai cerasit flizu liimi tur arri jaskatass peec numuriem un tikai tad flizes arii ieprieks nogrunteejot ar cerasit grunteni nevis beton kontaktu jo tas ir sarkans un var sapist krasu fliizei



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  ********   *******  
 ***   ***  **     **  ***   ***     **     **     ** 
 **** ****  **     **  **** ****     **     **        
 ** *** **  ********   ** *** **     **     ********  
 **     **  **         **     **     **     **     ** 
 **     **  **         **     **     **     **     ** 
 **     **  **         **     **     **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727