UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
flīzēšana
Autors: Reno ()
Datums: 02/08/2007 03:44

Ir mozaīkflīzes-tādas maziņas uzlīmētas uz papīra. Ar kuru pusi viņas jālīmē klāt-kur papīrs vai otru? Vienā veikalā saka vienu ,otrā citu.

Re: flīzēšana
Autors: spk ()
Datums: 02/08/2007 04:22

Ar otru pusi. Kad līme būs sakaltusi, to papīru nomazgāsi nost, un būs mozaīka.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   **    **  **       
  **   **    **  **   **     **   **  **   **       
   ** **      ****    **     **    ****    **       
    ***        **     ********      **     **       
   ** **       **     **     **     **     **       
  **   **      **     **     **     **     **       
 **     **     **     ********      **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.