UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
flīzēšana
Autors: Reno ()
Datums: 02/08/2007 03:44

Ir mozaīkflīzes-tādas maziņas uzlīmētas uz papīra. Ar kuru pusi viņas jālīmē klāt-kur papīrs vai otru? Vienā veikalā saka vienu ,otrā citu.

Re: flīzēšana
Autors: spk ()
Datums: 02/08/2007 04:22

Ar otru pusi. Kad līme būs sakaltusi, to papīru nomazgāsi nost, un būs mozaīka.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  ********   **    ** 
 **     **  ***   **   **   **   **     **  **   **  
 **     **  ****  **    ** **    **     **  **  **   
 *********  ** ** **     ***     ********   *****    
 **     **  **  ****    ** **    **         **  **   
 **     **  **   ***   **   **   **         **   **  
 **     **  **    **  **     **  **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.