UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: Puika ()
Datums: 22/11/2007 15:44

Man te viens neskaidrs jautajums. Saliku regipsi un tagad esmu keries pie spaktelesanas. Saspakteleju pirmo kartu, saliku suvju lentas un iespakteleju tos. Tagad ar smilspapiru nlidzinasu un tad vajadzetu likt nakamo kartu, un tad ari jautajums - vai pirms nakamas spaktelu kartas butu jaliek gruntene, jeb var spaktelet bez tas?

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: Frīdis ()
Datums: 22/11/2007 20:30

Neesmu vel nevienu redzējis gruntējam starp špahtelēšanām

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: ivarsxxx ()
Datums: 23/11/2007 02:00

a nafig tu sliipeeji pirms naakamaas spakteleesanas?

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: Padoms ()
Datums: 23/11/2007 02:17

Tā rī neiebraucu,kas ir pirmā kārta??? sienas plaknes?, skrūvju vietas?, šuvju lentu iestrādā pa priekšu un pēctam špaktelē plaknē. Grunts ir pareedzēta, lai nodrošinātu labāku adhēziju špakteļmasai un ģipškartonam. Un ar kādu špakteli tu špaktelēji? ir dažādu veidu špakteļmasa,sausie maisījumi, gatavie, rupjām virsmām un nobeiguma špakteļmasas.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: aaaa ()
Datums: 23/11/2007 14:52

Vot slīpēt toč nevajadzēja pa vidu, bet nu ja reiz ir noslīpēts, tad es par 100% nogruntētu, jo pie tiem smalkajiem putekļiem savādāk nākošā špakteles kārta neturēsies, savukārt grunts tos smuki salīmē kopā un nekādu problēmu, pat nost slaucīt nevajag. Ja kas, nobeigumam parasti izmanto zaļo Sheetrocu.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: Puika ()
Datums: 23/11/2007 16:03

Kapec slipeju? Nu biju iedomajie, ka ta iegusu kvalitativaku darbu! :) Pamatu spakteleju ar Knauf Uniflotu, t.i. pirmaja reize aizspakteleju suvju vietas, iestradajot papira lentu. To noslipeju, tagad ar to pasu uniflotu pariesu pari velreiz suvem, lai aiztaisitu sur tur esosas svikinas nelidzenumus. To visu noslipesu un tad spaktelesu ar finisa spakteli (kaut kada gatava) griestus, lai var krasot, bet sienas nespaktelesu, jo limesu tapetes.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: PLB ()
Datums: 23/11/2007 20:24

jāpalas reiz kārtīgi ražotāju produktu apraksti, tad būs viss sakidrs. vienmēr pirms špaktelēsnas jāgruntē. laikam no populārākajiem tika maxit produktiem ir minēts, ka iepriekšēja gruntēšana nav vajadzīga.
es slīpēju pēc katras kārtas uzliksānas, lai novāktu sīkus nelīdzenumus. piemēram kad taisu stūri, janovāc liekā spaktele no paša stūrīša, lai lāpstiņa slīdētu tikai pa to.
jebkurā gadījumā es esmu 100% parliecināts, ka tā gruntēšana tikai uzlabo darba rezultāta kvalitāti..un sliktā toč nav. a nolaist visu ar piemēram to pašu knauf tiefgrunti ir apris minūšu jautājums, un izmaksas tu arī ir niecīgas.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: ivarsxxx ()
Datums: 24/11/2007 05:56

sapratu. es biju domaajis, ka to visu ar gatavo nospakteleeji nosliipeeji un tagad domaa veel 2 reizi nospakteleet :).bet kaa sliipeet uniflotu, es nesaprotu. man kaut kaa nesanaak cieto spakteli pasliipeet.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: PLB ()
Datums: 24/11/2007 07:06

uniflot parasti nāk paša apaksā, tip kur šuves utt. un slīpēt viņi tiktiešām ir ļoti grūti. es nākamajām kārtām izmantoju ventonit lr+, un šis, ja nav gruntēts, slīpēja ļoti labi.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: ivarsxxx ()
Datums: 24/11/2007 17:21

vetonit lr+ sliipeejas labi, bet atstaaj lielas sviikas. ja liek tapetes, tad vienalga. bet ja kraaso, tad taas sviikas ir par traku

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   *******   **      **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **   **  **  
 **     **  **     **         **  **  **  **    ****   
 ********   **     **   *******   **  **  **     **    
 **         **     **         **  **  **  **     **    
 **         **     **  **     **  **  **  **     **    
 **          *******    *******    ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727