UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: norm.chalis ()
Datums: 05/12/2007 02:36

Chaapsli kas tur ko shpakteleet vienkaarshi lej :D :D :D

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: Es piss ()
Datums: 16/12/2008 16:09

Bļā lašaras..palasot tekstus,pilnīgs idiotisms..

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: drumer ()
Datums: 17/12/2008 08:33

Manupraat ir no mušas uzpuusts zīlonis,nekad nav grunteets ,un arii nekad nav probleemu!Dabiigi ,ka tehnoloģija prasa,taču reālajaa dziivee taa nedara!! močii un viss-varu tikai piebilst jau pie esošaas kaudzes ar padomiem-UNIFLOTS-UUDENII IR JAAIEBER TIK DAUDZ ,LAI VIRS VIŅA PALIKTOS APT 5MM UUDENS-TAD TAS JAAUZBRIEDINA APT 5MIN UN, TAD JAASAMAISA, NEBUUS NEVIENA KUNKULIIŠA-PROTAMS JA TRAUKS IR TIIRS!!

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: aaaa ()
Datums: 17/12/2008 08:48

Tā nav, ka neviens nedara - man kaimiņam visu māju šitā taisīja - starp katru slīpēšanu bija gruntēšana, jo bez gruntēšanas tā nākamā špakteles kārta būtībā neturas ne uz ko - uz putekļiem. Bet nu viņš ir īpašs gadījums - tā jau nav sīkumainība, bet gan diagnoze. Visam jābūt vienkārši perfekti izdarītam. Pat zem tapetēm viņam siena tiek sagatavota kā uz krāsošanu ar 80.-tā spīdīguma krāsu - perfekts gludums lielā plaknē. Strādā viens čalītis, kas tur pie viņa jau 4!!! gadus strādā, samaksa, protams, pa dienām, jo uz gabaldarbu ar šitādu pi*anos neviens neparakstītos.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: einārs ()
Datums: 17/12/2008 18:23

esmu dzirdējis,ka krāsotājiem māca grunti liet pa visiem galiem iekšā.pēc pieredzes zinu,ka gruntē tikai tur kur tiešām vajag un nav ko lieki šļakstīties ar to smāķi,un daži objekti jau tur 13 gadus un vēl turēs 100. :)

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: žora korņevs ()
Datums: 17/12/2008 19:30

nu starp spakteleeshanaam grunteet vajag varbuut tikai vietaas, kur veelaak tiks liimeets skochs,tas vareetu buut pie griestiem vairaak. jo savaadaak tas skochs biezhi vien nonaak ar visu spakteli nost. kopsh es taas vietas ruupiigaak piegrunteeju, man nekas vairs nekad nav nolobiijies nav. paareejaas vietas vnk nav jega. un nevajag jau spakteleet uz dziivajiem putekljiem,ir tachu birste un putekljusuuceejs.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: dziniits ()
Datums: 21/12/2008 21:01

pārdodu 2 maisu uniflotu pa 12Ls katru! sorry ja ne pa teemu!

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **   ******   **    **  **    ** 
 **    **   ***   **  **    **  **   **    **  **  
 **    **   ****  **  **        **  **      ****   
 **    **   ** ** **  **        *****        **    
 *********  **  ****  **        **  **       **    
       **   **   ***  **    **  **   **      **    
       **   **    **   ******   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727