UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Starpsienas ielikšana
Autors: Agnese ()
Datums: 10/05/2008 08:44

Esmu nolēmusi virtuvi atdalīt no dzīvojamās istabas ar sienu un durvīm. Līdz ar to mainīsies dzīvokļa plāns. Vai šiem darbiem ir vajadzīga kāda atļauja? Kādi dokumenti būtu kārtojami? Paldies!

Re: Starpsienas ielikšana
Autors: Rikis ()
Datums: 16/05/2008 21:04

Agnesīt, šeit džeki pastāstīs par cenām un darbiem :). Tādā jautājumā jāiet uz vietējo būvvaldi, jo katrā pagastā, katrā pašvaldībā noteikumi atšķiras.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  **         ********  **    ** 
 **     **  ***   ***  **    **      **      **  **  
        **  **** ****  **    **      **       ****   
  *******   ** *** **  **    **      **        **    
        **  **     **  *********     **        **    
 **     **  **     **        **      **        **    
  *******   **     **        **      **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.