UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Arsienas sitinajuma biezums!
Autors: egu ()
Datums: 22/09/2008 18:09

Sveiki!

Ir nepieciesams nosiltinat arsienu!
Kur no vienas puses ir delu un no otras puses regipsis!

Cik biezu vati vajadzetu likt? Lai butu silts ziema ;)
Vai ari vajag kadas papildus pleves(mitruma, veja)?


Paldies

Re: Arsienas sitinajuma biezums!
Autors: Harijs T ()
Datums: 26/09/2008 10:53

Vati var likt cik biezu gribi, bet nav jēgas ja neievēro tvaika un vēja izolāciju. sk [download.proclima.com]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **         **      **  ******** 
 **     **  ***   **  **    **   **  **  **  **       
 **     **  ****  **  **    **   **  **  **  **       
 **     **  ** ** **  **    **   **  **  **  ******   
 **     **  **  ****  *********  **  **  **  **       
 **     **  **   ***        **   **  **  **  **       
 ********   **    **        **    ***  ***   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.