UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Arsienas sitinajuma biezums!
Autors: egu ()
Datums: 22/09/2008 18:09

Sveiki!

Ir nepieciesams nosiltinat arsienu!
Kur no vienas puses ir delu un no otras puses regipsis!

Cik biezu vati vajadzetu likt? Lai butu silts ziema ;)
Vai ari vajag kadas papildus pleves(mitruma, veja)?


Paldies

Re: Arsienas sitinajuma biezums!
Autors: Harijs T ()
Datums: 26/09/2008 10:53

Vati var likt cik biezu gribi, bet nav jēgas ja neievēro tvaika un vēja izolāciju. sk [download.proclima.com]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********  **        **     **  **     ** 
 **    **   **        **         **   **   **     ** 
 **         **        **          ** **    **     ** 
 **   ****  ******    **           ***     **     ** 
 **    **   **        **          ** **     **   **  
 **    **   **        **         **   **     ** **   
  ******    ********  ********  **     **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.