UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 2 no 6
Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: drumer ()
Datums: 07/01/2009 11:24

TO EINARS-redzi štelle jau nevienmeer ir karkasaa,un arii peec tehnoloģijas samonteejot karkasu ,tas staigaa,špakteleejot un kraasojot/ar rulliiti/ nožuustot kraasai paraadaas plaisa-kas saka ,ka rigips uz griestiem monteets sausaaks vai arii mitraaks visi mees labi zinaam kaados apstaakļos latv.buuvmat.veikali glabaa rigipsu tas pofig ,ka lietus vai sniegs uz taa tiek,šeit luuk arii elementaaraa fizika un taadeeļ citur plaisas acitur.....! un velreiz atkaartoju papiira šuvju lenta bija ,ir un buus !!

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: einārs ()
Datums: 07/01/2009 21:20

nu labi,labi.var jau būt ka tā ir,bet es neesmu nekad to izmantojis.uniflots un krāsa,nekas nav nekur saplaisājis.

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: žora korņevs ()
Datums: 07/01/2009 22:39

einaar!! jebkuraa nopietnaa,lielaa objektaa tevi izdraaztu , taa ka maz neliekaas, par papiira lentas nelietoshanu( un nevienu tas nepis, ir jeega no vinjas, vai nav)..var vinju nelietot kaut kaadaa panelju maajaa 10m2 istabaa, kur toch nekas nestaigaas. bet lielaakaa platiibaa mu ir jaaliek taa lenta, svaadaak peec kaada gada tev zhagas saaks raustiit..

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: einārs ()
Datums: 08/01/2009 10:15

lielajos objektos tāpat visi gudri un meistaros nemaz neklausās.sen neesmu tādos objektos pabijis.lai regipsis neplaisāti to nedrīkst pie nesošajām konstrukcijām skrūvēt un profilus nedrīkst kopā skrūvēt.pāris no kļūdām kas pie mums ir izplatītas.

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: Ambrosio ()
Datums: 08/01/2009 10:21

einār, vari precīzēt "profilus nedrīkst kopā skrūvēt"?

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: einārs ()
Datums: 08/01/2009 10:31

dc pie ud

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: žora korņevs ()
Datums: 08/01/2009 20:17

njaa, vienaa stroikaa prarabs saaka braukt augumaa, nahui mees profilus pie perimetriem neskruuveejot. naakamajaa tienaa atnesu knauf sheemas, kur viss uzziimeets un piekodinaats, ka cd pie ud skruuveet NEDRIIKST. vairaak vinjsh pie mums ar pamaaciibaam neliida.

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: aae ()
Datums: 10/01/2009 14:55

Arī mana personīgā piereedze tāda pati, ka plaisas ar papīra lentēm var novērst.

Bet par Eināra izteikumiem - nekā personīga, bet vai Tu esi bijis "savos objektos" pēc teiksim 2-3 gadu ekspluatācijas un esi pārliecinājies, ka plaisas reģipsī tiešām nava? Ceļot savu māju, sapratu, ka bieži vien tas kas meistaram celšanas brīdī liekās ļoti pareizi, patiesībā pēc pāris gadiem izrādās pilnīgi garām. Jo nav ņemtas vērā tehnoloģijas, materiālu īpašības, ražotāja norādījumi, vides īpašības utttt. Tas ka uz nodošanas brīdī viss ir smuks un gluds, nav nekāds rādītājs. Šobrīd daudzmaz uzticētos tikai tādam meistaram, kurš teiksim dzīvo savā privātmājā un prasmi un pieredzi ieguvis sekojot "savam objektam" ilgāku laiku, nevis dragājot stroikās.

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: einārs ()
Datums: 10/01/2009 15:21

esmu gan.daudz klientu ar kuriem strādāju ilgāku laiku,neviens nesūdzas.es strādāju nejau pēc pašizdomātas tehnoloģijas.

Re: Plaisas reģipša šuvēs
Autors: aaaa ()
Datums: 10/01/2009 15:25

Starp citu - atveram Knauf mājas lapu un skatamies. Uniflot-sistēma ir speciāli izdomāta, lai nebūtu jālieto papīrs. Bet atkal no paša pieredzes - 2x lētākais Fugenfuller Leicht+papīra lenta tomēr plaisā krietni mazāk kā Uniflots bez papīra. Man ir koka māja un tur kustības tomēr notiek. Tur, kur ir papīra lenta, nav nevienas plaisas. Beigās es darīju tā, ka maisīju Fugenfulleru ar Uniflotu, pirmo vairāk, liku papīra lentu un baigi labi sanāk. Uniflots vispār tagad K-rautā 25kg maiss ir 25 Ls!!!

Pašreizējā: 2 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         *******   **     **   ******   **     ** 
 **        **     **   **   **   **    **  **     ** 
 **               **    ** **    **        **     ** 
 **         *******      ***     **        **     ** 
 **               **    ** **    **         **   **  
 **        **     **   **   **   **    **    ** **   
 ********   *******   **     **   ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727