UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: einārs ()
Datums: 19/03/2009 23:35

es stāstu cik biezam jābūt betonam,a kas tur turēs vai neturēs,man ir vienalga.flīzes uz osbe ir liela kļūda,bet tas man arī vienalga.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: z ()
Datums: 20/03/2009 06:47

vislielākā kļūda ir iespēja sapīties ar kompleksi nedomājošiem būvniekiem, kam viss vienalga...

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: einārs ()
Datums: 20/03/2009 11:01

te tādi ir lielākā daļa,bet strīdēties ir bezcerīgi.tapēc jau ir vienalga,jo visi tāpat rodbandus uz grīdām smērē,flīzes uz osb(uz grīdas) uttt.uz tādiem stroikās esmu noskatijies un nespēju nobrīnīties.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: LaurisV ()
Datums: 20/03/2009 12:08

Manā gadījumā betonētā grīda(~4cm) vannasistabā uz koka pārsegumiem (75X200) un osb "nosēdināja" pārsegumu par kādiem 5mm kritiskākajās vietās. Viss tas būtu štrunts, ja uz sienas nebūtu licis flīžu maliņu pa perimetru, tagad pie sienas, kur saduras sienas mūris un grīda, ir nesmuka šķirba. Domāju, ka nogaidīšu rudeni, lai izstaigā viss, kas varēja, un tad šo šķirbu ar tādas pašas krāsas silikonu kā šuves, aiztaisīšu ciet. Kādēļ silikonu? Jo visur pirms flīzēšanas tika smērēta hidroizolācija, kura nu šajās saduru vietās būs pārplēsta, un silikons veiks šo hidroizolācijas funciju.
Protams, ceru, ka šo darbu veiks mans celtnieks, ja nebūs nobankrotējis un aizlaidies uz Austrāliju strādāt (;

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 20/03/2009 13:22

Uz koka sijām var uzlikt speciālu profilskārdu "Lewis" un uz tā javas kārtiņu. Meklēt internetā firmu Baltimex, kas to izplata.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: Didims ()
Datums: 20/03/2009 19:12

Tikai tas LEWIS maksā diezgan dārgi, laikam bija kaut kas ap 17 Ls/m2, ka ne pat vairāk. Tikpat labi, jādomā, var likt arī OSB vai saplāksni ar plēvi pa virsu

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: soseds2 ()
Datums: 20/03/2009 21:46

Uz osb flizes ne! Uz koka brusam(parsedzem) klaj delu gridu( var ar nelielam atstarpem), virsu ruberoidu un talak aptuveni 4-5cm betonu ar stiegrojumu 3-6mm.Tas viss tures 100 gadi.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: zhora ()
Datums: 21/03/2009 00:48

uz osb fliizes parasti fliizes liimee ar parketa liimi, un tas viss tur muuzhiigi un simts gadus...

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: z ()
Datums: 21/03/2009 06:56

nu kā jums patīk muldēt par sekundārām padarīšanām un nepievērst uzmanību primārajam.
ja vannasistabas flīzes atradīsies guļamistabas gultā, tad būs pilnīgi vienalga, pa cik latiem kvadrātā ir pirkts profils un ar ko tas pielīmētas...
vispirms veic konstrukciju aprēķinus un tikai pēc tam domā ko var atļauties
vai maz ūdensgultu un betonēto silto grīdu jau ir nokritis stāvu zemāk?
Vai tiešām obligātajā literatūrā neviens izņemot mani Raiņa Lauztajās priedēs kokmateriālu nesaskata, visi tik ļoti pārpolitizējušies?

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: ralf ()
Datums: 21/03/2009 09:20

a nevar uzlikt pašlīdzinošo kaut kur 1cm biezumā un pa vidu smalko sietu

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **   *******    *******   **     ** 
 **   **   ***   **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **    ****  **         **         **  **     ** 
 *****     ** ** **   *******    *******   **     ** 
 **  **    **  ****         **         **   **   **  
 **   **   **   ***  **     **  **     **    ** **   
 **    **  **    **   *******    *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727