UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
vai vajadziiga atllauja?
Autors: tolo ()
Datums: 03/05/2005 11:46

Ja laukos esosso veco sskkuuni grib jaukt nost un buuveet jaunu. VAi ir nepieciessama buuvatllauja?
Un mazai gullbuuves pirtinnai arii?

Re: vai vajadziiga atllauja?
Autors: asais ()
Datums: 03/05/2005 20:46

Nemet slinkumu bet pašķirsti citas lappas.Piemēram>>,,Projekts...vai vajadzīgs?,,

Re: vai vajadziiga atllauja?
Autors: Rx ()
Datums: 11/05/2005 19:59

Cik saprotu, ja tiek atjaunota kāda ēka vecās ēkas inventarizācijas lietas ietvaros- materiāli (ja teikts ka koka, tad koka...), gabarīti paliek vecie, nemainot sienas, logu un durvju izvietojumu, izmēru, tad projekts nav vajadzīgs.Nedrīkst izmainīties arī fasādes izskats- kāds logs pazust, vai parādīties.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  ********  **     **  ******** 
 **     **   **  **   **    **  **     **     **    
        **    ****        **    **     **     **    
  *******      **        **     **     **     **    
        **     **       **       **   **      **    
 **     **     **       **        ** **       **    
  *******      **       **         ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.