UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Grāmatas par santehniku
Autors: elmārs ()
Datums: 14/09/2012 12:05

Labdien,
es meklēju grāmatas par santehniku, siltum/aukstumapgādi, ventilāciju, aprēķiniem, fiziku, termodinamiku un visās saistītajām lietām. Der latviešu, krievu un angļu valodās.
Esmu siltumenerģētikas students un problēma ir tāda ka pēdējos ~20 gados nekas nav izdots. Visas labās grāmatas ir PSRS laika, nevienā grāmatnīcā nekā nav, bibliotēkās arī uz rokām neko nedod.
Ja jums ir kaut kas ar ko padalīties, rakstiet uz pastu, par cenu vienosimies ;)

paldies.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 14/09/2012 15:16

Vai, viltīgi izmantojot teksta meklēšanu Amazon vai Google iedigitalizētajās grāmatās, nevarēja dabūt redzēt teju visu grāmatu? Tiesa, ne visas ir iedigitalizētas:
www.amazon.com/dp/B0025YAY64
Esmu dzirdējis arī apgalvojumu, ka gandrīz katru populāru grāmatu varot atrast caur torrentu meklētājiem.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: elmārs ()
Datums: 14/09/2012 15:34

internets protams ir pilns ar legālām un nelegālām grāmatām.
Grāmata cietos vākos ir pavisam cita lieta, cits šarms, daudz ērtāk lietot nekā uz A4 izdrukātas kopijas.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: jtdesign ()
Datums: 14/09/2012 16:22

Digitāli šis un tas atrodams dwg.ru download sekcijā, pārējo, kas iesiets vākos, nāksies vien pirkt dažādos internetveikalos, sākt var ar to pašu jau pieminēto amazon. Ideāli būtu, ja pasniedzējs varētu ieteikt autorus/nosaukumus, tik baidos, ka viņš tikpat "gudrs" kā viņa students.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: elmārs ()
Datums: 14/09/2012 16:29

sigitāli man visas nepieciešamās grāmatas jau sen ir, paldies ;)

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: jtdesign ()
Datums: 14/09/2012 16:32

Sarakstu nemana, ja reiz gribi, lai kāds ko piedāvā.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 14/09/2012 16:37

Šo to no vecajām gadījies pakampt antikvariātos, iegriežoties biežāk, droši vien var atrast daudz ko.
Amazon.com bija izdevīgs pirms gadiem 4 - cenas dolāros cipariski tādas pat kā co.uk mārciņās, sūtīšana vienāda, pie tam no com nākošās reāli netika apliktas ar EU ievedmuitu. Taču, kopš man ierādīja bookdepository.co.uk, nevienu Amazonu vairs neesmu izmantojis.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: aaaa ()
Datums: 14/09/2012 16:57

Es parasti neaprobežojos ar vienu Amazon vai bookdepository, bet meklēju Gūglā. Nesen sūtot kaut kādas grāmatas no viena sanāca gandrīz uz pusi lētāk kā no citiem. Ir vērts 10 min. parakties pa netu, to veikalu ir bez sava gala un lielākā daļa sūta uz visu pasauli. Bet jābūt uzmanīgam, obligāti jāsummē grāmata+sūtīšana, jo citiem uz LV ir ļoti dārga sūtīšana. Par Amazon.com runājot, man ir bijis, ka sūtot no štatiem, sūtījums reāli atnāk no Amazon.de reālas Vācijas adreses.
Torrentos ar specializētām grāmatām ir ļoti švaki, ja neteiktu, ka principā nav. Parastā daiļliteratūra gan tiek šārota uz nebēdu. Sanāca tikt pie Amazon Kindle, parastā, bez skārienjūtīgā ekrāna ar e-ink displeju un man tas verķis pēc nu jau gada lietošanas patīk ar katru dienu vairāk, tiešām iesaku. Tikai jāuzmanās ar pdf atbalstu, kas šim konkrētajam ir nekāds. Bet, ja plānots lasīt tikai tekstveida elektroniskās grāmatas, tad vienkārši ideāls.

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: DsKs ()
Datums: 14/09/2012 19:54

paskaties te kaut ko - [www.allbeton.ru]

Re: Grāmatas par santehniku
Autors: DsKs ()
Datums: 14/09/2012 20:05

vari caur torrentiem meginat,kaut vai seit pat - [rutracker.org]

letiniem publiskaja bezmaksas telpa faktiski nekas tads nebus,krieviem daudz specigaka si lieta izplatita

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  ********  ********   **        
 **     **  **     **  **        **     **  **    **  
 **         **     **  **        **     **  **    **  
 ********   **     **  ******    ********   **    **  
 **     **  **     **  **        **         ********* 
 **     **  **     **  **        **               **  
  *******    *******   **        **               **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727