UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Buvnieciba
Autors: specs ()
Datums: 30/01/2013 18:18

Nu tas gan ir nagla, un tava pagasta būvinspektors ir reāla bremze. Nez ko tu pats teiktu, ja kāds bebris uz tavas robežas uzceltu kādu saimniecības ēku bez saskaņošanas? Tad jau dziesma būtu cita, ne? Saprotu, ka var neskaņot rekonstrukciju, kas nemaina būvapjomu vai var nenodot ekspluatācijā, bet celt bez saskaņošanas... Nez kāds bija tavs sākotnējais nodoms? Nekārtot papīrus nekad?
Es kā saprātīgs pilsonis par max sodu!

Re: Buvnieciba
Autors: Pavels.O ()
Datums: 31/01/2013 08:55

2 Ositis
Kāpēc uzreiz kroplis? Ja jau piedraudēja iesūdzēt, bet neiesūdzēja, tad konflikts jau ir, bet varbūt Jūs pats esat kroplis, kurš uzskata, ka uz sava zemes gabala ko gribu to daru, neievērojot ne kaimiņu interese, ne likumdošanu. Uzbūvējat māju neievērojot ne vienus attālumu, traucējat kaimiņam, lietus ūdeņi no Jūsu jumta gāžas kaimiņam uz gabala, kanalizāciju izvadījāt pa taisno grāvī, viss tas notiek dienvidu pusē. Neredzu nevienu faktu Jums par labu, lai es uzskatītu, ka Jūsu kaimiņš ir kroplis.
Likumus ir jāievēro, likumīga būvēšana nav dārgāka par patvaļīgu, gan jau Jūs pats meklējat kašķus gan ar kaimiņu, gan ar būvvaldi, bet varbūt Jūsu būvniecība atbilst visām normām un tiešām kaimiņš ir kroplis un būvvalde un būvinspektors un es, ka atļāvos kritizēt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **      **  **    **  **     ** 
 **  **  **  **     **  **  **  **  **   **   **     ** 
 **  **  **  **     **  **  **  **  **  **    **     ** 
 **  **  **  **     **  **  **  **  *****     **     ** 
 **  **  **  **     **  **  **  **  **  **    **     ** 
 **  **  **  **     **  **  **  **  **   **   **     ** 
  ***  ***    *******    ***  ***   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727