UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: Rusels ()
Datums: 16/02/2016 12:10

Sveiki!

Vai kāds ir saskāries ar dokumentācijas kārtošanu privātmājai kura ir noformēts bankas hipotekārais kredīts.
Vēlos piebūvēt klāt 88m2 mājai papildus dzīvojamo platību. Vai tas ka ir hipotekarais kredīts var būt šķērslis, lai izņemtu būvatļauju utt. Kādi būtu veicamie soļi?

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: rbm-mob ()
Datums: 16/02/2016 12:43

Uzzvani uz banku un noskaidro procedūru.
Uzsākt procesu oficiāli tāpat bez bankas piekrišanas nevarēs

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: zhuks ()
Datums: 16/02/2016 12:47

Līdz šim ir pieticis tikai ar izziņu no bankas par tās piekrišanu, to pievieno būvprojektam klāt un lieta darīta.

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: Rusels ()
Datums: 16/02/2016 13:24

Paldies!
Vismaz tagad vismaz nojausma no kuras puses zvēram jāiet klāt.

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: jtdesign ()
Datums: 16/02/2016 13:39

Kā jau augstāk raksta, tikai bankas piekrišana un nekādu problēmu. Vienīgais, ar ko jārēķinās, ka jaunbūvējamais objekts automātiski iekļausies "hipotekarejamā" īpašuma sastāvā. Ja tas neuztrauc, tad tik uz priekšu.

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: ings ()
Datums: 22/03/2016 11:03

Identisaka situācija. Man nevajadzēja neko - zvanīju uz banku - teicu, ka darīšu tā un šitā vai vajag viņu piekrišanu. Viņi man atbildēja, ka es viņus esmu informējusi un viss, ja būvatļauju izņemot man kaut ko prasīs, tad lai ejot pie viņiem - viņi uzrakstīs papīru, ka iebildumu nav. Neviens neko būvatļaujo riktējot neprasīja. Banka Nordea, pašvaldība - Jelgava.

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: Vilkss ()
Datums: 25/03/2016 12:38

Lasiet, kas rakstīts tajā līgumā, kuru sauc par Hipotekāro līgumu un kuru paši esat parakstījuši.

Tas, ka kāda čikse pa telefonu ir pateikusi, ka nav nepieciešama saskaņošana neko nenozīmē. Līdzīgi ir zvanot uz VID - VID darbinieka telefoniska atbilde nav nekā vērta, ja pēcāk pārbaudē ierēdne saka vienu, bet Tu mēģini teikt citu, pamatojoties uz telefonsarunu.

Ir aizdoma, ka hipotekārajā līgumā ir rakstīts, ka informācijas apmaiņa ir rakstiski (un/vai elektroniski) - tādēļ pat, ja banka tikai jāinformē - ierakstīta vēstula ar paziņojumu par saņemšanu būtu tas, kas vajadzīgs.

Re: Piebūve bankas īpašumā esošajai mājai.
Autors: Lala ()
Datums: 05/04/2016 10:32

ings

varbūt vari padalīties ar kontaktiem, un atsauksmēs par projektētājiem Jelgavā? Ļoti aktuāli šobrīd...arī identiski - domājam piecelt piebūvi hipokredīta mājai.....tieši Jelgavā



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******   ********   **    **        ** 
 **        **    **  **     **  ***   **        ** 
 **        **        **     **  ****  **        ** 
 ******    **        **     **  ** ** **        ** 
 **        **        **     **  **  ****  **    ** 
 **        **    **  **     **  **   ***  **    ** 
 ********   ******   ********   **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727