UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
valijaa
Autors: griestu augstums ()
Datums: 14/04/2016 14:32

Lūdzu padomu!
Ar vīru strīdamies par topošās mājas griestu augstumu. Projektā ir 2.5m baltie griesti, vīrs uzstāj, ka pietiek ar 2.3-2.4. man tas liekas ārprāts, sajūta kā alā. varbūt ir kādi ieteikumi, pieredze?

Re: valijaa
Autors: LaurisV ()
Datums: 14/04/2016 14:35

2.7 nemaz neliekas par augstu, 2.5 jau būtu minimums.

Re: valijaa
Autors: specs ()
Datums: 14/04/2016 15:38

Pat padomijas bloķenēs minimums ir 2.5m. Kur ir problēma ieprojektēt normālus griestus, ja ceļ no jauna? Kādi vīram argumenti?

Re: valijaa
Autors: Argh ()
Datums: 14/04/2016 17:09

Lieka 1 vai 2 rindas bloku - gan jau ka tāds arguments.

Re: valijaa
Autors: rbm-mob ()
Datums: 14/04/2016 17:30

Ja virs nav punduris, tad vai tiesam grib griestus kur var aizsniegt ar roku?

Protams bus materialu ekonomija uz apdares darbiem ~2% apmera un uz apkuri vares ietaupit lidz 3%. Bet telpam ir tada lieta ka proporcijas un ja bus telpa lielaka par 10m2 ta ar tik zemiem griestiem bus nomacosa - spiedis vizuali no augsas. Par plašu viesistabu ar šādiem griestiem aizmirstiet..

Nākamā problēma svaigs gaiss - jo zemāki griesti jo ātrāk izelpotais litais gaiss ar palielinātu co2 līmenī ir galvas augstumā - sekas diskomforts un vajadzība papildus vēdināt.

Es ieteiktu projektēt starp melno grīdu un siju apakšu vismaz 2.7-2.8metrus (ka nu ar bloku sanak) un tālāk jau ar piekaramajiem regipsa griestiem panākt vismaz 2.5m augstumu, bet labāk savus 2.7metrus

P.s.
Ir dzirdēti daudz piemēru kad ieprojekte nevis tīro augstumu, bet līdz sijām un tad ķer kreņķi, kā griesti pa zemu un neko neparbuvesi.

Re: valijaa
Autors: Rx ()
Datums: 14/04/2016 18:03

Problēma...ir naudas taupīšana un ....maza auguma vīrs....

Re: valijaa
Autors: Niks ()
Datums: 14/04/2016 18:34

Man dzīvoklī bija 3 m
Tagad mājā ir 2590. Nu ir pazemi, bet pietiek

2,3 ir rūķiem

Pasaki vīram, ka internets nobalsoja par 2,5 :)

Re: valijaa
Autors: binary ()
Datums: 14/04/2016 18:44

Mums šobrīd no grīdas līdz griestiem ir 2.50m. Kad ievācāmies (drīz būs 3 gadi pagājuši), šķita, ka galvu var atsist, bet nu pie vainas bija ne tikai griestu augstums, bet arī griestu lampas. Nomainījām uz tādām, kam starp lampu apakšu un griestiem ir <12cm, tad palika mazliet labāk, bet nu tāpat ir tā nepatīkamā "zemo griestu sajūta".

Re: valijaa
Autors: Praktiķis ()
Datums: 14/04/2016 19:35

Kā jau iepriekš minēja-visa būtība ir proporcijās. 40m/2 hallei pat 2,7 metri spiedīs,bet 3m/2 tualetes telpai būs sajūta kā lifta šahtā. Ja telpu izmēri vidējie statistiskie,tad arī es balsoju par 2,5m minimālo tīro griestu augstumu.

Re: valijaa
Datums: 14/04/2016 20:00

esmu dzīvojis 10 gadus ar 2,3, 2.4. Baigi traki. Gaisa vasarā nav, spiež uz smadzenēm. Tagad 40 m2 halle 2,85 citur 2,65, ļoti apmierināts. Tikai pāris pakāpieni būs augstāk jākāpj uz 2 stāvu. Bet tā esmu apmierināts . Baisa daudz, arī tad, kad atnāk vairāk cilvēku uz viesībām.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  **     **  **     **  **    ** 
 **    **    **  **   ***   ***   **   **    **  **  
 **           ****    **** ****    ** **      ****   
 **   ****     **     ** *** **     ***        **    
 **    **      **     **     **    ** **       **    
 **    **      **     **     **   **   **      **    
  ******       **     **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727