UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Detālplānojums
Autors: DzinPo ()
Datums: 08/01/2017 17:00

Sveiki!
Vai kads var pateikt vai var atcelt detālplānojumu. Reāli situācija ir tāda, ka bijušajā mazdārziņu teritorijā viens cilvēks nelikumīgi uzcēla māju kautkādā 2008 gadā. Uzlika sodu. Un pēc tam tapa detālplānojums pēc viņa iniciatīvas. Sanāk, ka ja būtu detālplānojums, tad viņš drīkstētu celt to māju. Reāli tagad dēļ viņa visiem teorētiski jāpārliek sēta pa 3 metri, jo parādās sarkanās līnijas..Būvvaldē gan man paskaidroja, ka "es domāju, ka tur nekad nekādas komunikācijas nebūs, bet kā ir tā ir"...Man pagaidām sētas īsti nav, - ir kautkāda pagaidu, kas ir 1.5m no līnijas, tas nozīmē, ka jāpārliek vēl 1.5m..Pēc tam paliek ~3 metri līdz mājas sienai.. sanāk reāli stulbi - vienīgais kā es auto varu novietot savā teritorijā ir iebraucot pa taisno garāžā..šis ir stūra gabals, taču vārtus atļāva veidot tikai vienā malā...
Vēl nezkapēc ir tā, ka tiem, kas dzīvo otrā pusē ir gabals ~1200m2 nogriež 1.5 metrus, man no ~~744m2 nogriež 3 metrus kas ir ~100m2...Katrā ziņā otrā pusē dzīvojošie ir uzlikuši sētu pa robežu un saka, ka būvvalde tā saskaņoja..ko tas nozīmē vispār, vienam tā otram tā..? :) Kā sanāk, tā parakstam papīrus, ja aizmirstas kautkas, tad kura pusē ir likums?
Un kāda jēga ir detālplānojumam, kas jārealizē pašiem iedzīvotājiem? Šajā gadījumā te ir 3 mājas un pārējās dārza mājiņas..kāds tur detālplānojums, ja te vairāk neviens neko negrasās celt, tie, kas gribēja jau ir uzcēluši un viņam tās komunikācijas nav vajadzīgas..

P.S. Laikam baigā putra man te sanāca..

Re: Detālplānojums
Autors: Argh ()
Datums: 09/01/2017 09:17

Un ko tad Tu gribi uz 744m2 sacelt māju ar garāžu? Tev jau by-default no 744m2 paliek tikai 600m2 ko apbūvēt.

Pēc likuma ir jāatbilst robežām, tad vispirms tās pārbaudiet.
Bet taisi savu hatu ar nelielu rezervi no žoga/līnijas.

Re: Detālplānojums
Autors: jtdesign ()
Datums: 09/01/2017 10:58

Izstrādā jaunu detālplānu. Sarkanās līnijas gan tas varētu neietekmēt. Kamēr neviens reāli ielu nebūvēs, var žogu likt pa iedibināto žogu līniju (kaimiņam visticamāk tā).



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **  ********        **  **     ** 
 **     **  **  **  **     **           **  ***   *** 
 **     **  **  **  **     **           **  **** **** 
 **     **  **  **  **     **           **  ** *** ** 
 **     **  **  **  **     **     **    **  **     ** 
 **     **  **  **  **     **     **    **  **     ** 
 ********    ***  ***      **      ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727