UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
jaunbūves reģ. Z.G.
Autors: kiko ()
Datums: 11/10/2006 18:52

Vai tiešām lai saņemtu nelielu kredītiņu iekšdarbiem māja ir jāreģistrē Z.G. kā jaunbūve, lidz ar ko jāveic arī inventarizācija, būvvaldes apskate u.c.?

Re: jaunbūves reģ. Z.G.
Autors: IneseX ()
Datums: 11/10/2006 18:56

Tādas nu ir banku prasības - ķīlai jābūt ierakstītai ZG. Ja kredītiņš neliels, varbūt var paņemt patēriņa kredītu vai ko tamlīdzīgu, kur nav vajadzīgs ieķīlāt māju?
Es tikko beidzu šo epopeju - ņemšanās tīri neko....

Re: jaunbūves reģ. Z.G.
Autors: kiko ()
Datums: 11/10/2006 19:58

Nu 7.000-8.000 vajadzeetu. Patēriņa kred.lieli % un summa ap 3000. Zeme ir Z.G reģistrēta, bet ar kādu summu jārēķinās ierakstot jaunbūvi?



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **  ********   **     ** 
 ***   **   **   **   ***   **  **     **   **   **  
 ****  **    ** **    ****  **  **     **    ** **   
 ** ** **     ***     ** ** **  ********      ***    
 **  ****    ** **    **  ****  **           ** **   
 **   ***   **   **   **   ***  **          **   **  
 **    **  **     **  **    **  **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.