UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Pašreizējā: 3 no 4
Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: paskars ()
Datums: 02/02/2011 20:50

tikai piemirsu pateikt, ka latvenergo montieris tikai noņem un pēc tam uzliek blombes. Kabelis būs jāpievieno pašam vai jāsauc elektriķis.

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: E ()
Datums: 02/02/2011 21:11

Paskars, paldies tev par informāciju!
Vadus ievilkšu caur kastes kāju un pieskrūvēšu pats, man kabelis ir tieši tik gars atstāts lai ērti varētu pie klemmēm pielikt un atliek tikai pievilkt skrūves. Ja man plombi par 11 Ls oficiāli uzliks tas mani pilnībā apmierina.

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: m. ()
Datums: 02/02/2011 21:23

Sākot būvēt, uztaisīju pagaidu pieslēgumu un tā arī līdz šim visu māju caur to kurinu. < ka tas ir?

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: E ()
Datums: 02/02/2011 21:53

Nu tas ir tā:
iespraudu mietiņu blakus LE kastei, uz tā uzliku 3 fāzu rozeti. Dabūju sertificētu elektriķi, kas uzzīmēja shēmu (tjipa vads ar rozeti galā), piesprauda savu sertifikātu.. un es ar šiem papīriem noslēdzu ar LE līgumu (jauns pieslēgums). Ja es tajā laikā gribētu māju pieslēgt tad man tur visādus mērijumus vajadzēja utml. (tagad iespējams ka savādāk).

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: anonīms ()
Datums: 20/03/2011 14:08

Man visus mērījumus sazīmēja neklātienē, par 2 a4 lapām (jo 2 stāvi) samaksāju 20 Ls. Elektriķis teica, ka jauniem objektiem parasti tur dabā nav ko mērīt, viss ir paredzams.

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: Elektrikis1 ()
Datums: 23/03/2011 09:31

"Man visus mērījumus sazīmēja neklātienē, par 2 a4 lapām (jo 2 stāvi) samaksāju 20 Ls. Elektriķis teica, ka jauniem objektiem parasti tur dabā nav ko mērīt, viss ir paredzams.

Izteikšu tikai savas domas, jo katrs jau dara (saprotat arī riskē)kā grib! Par elektriķi strādāju 16 gadus un domāju ka zināma pieredze arī ir - nekad neesmu uzrakstījis nevienu neklātienes protokolu, bet veicot izolācijas pretestības mērījumus ir redzēts daudz - sākot ar skrūvēm un naglām kabeļos, beidzot ar apmestiem kabeļiem, kuriem dzīslas kaut kā savienotas un ļoti pavirši noizolētas utt.

mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: Mārtiņš K. ()
Datums: 03/12/2015 08:38

Sveiki.
Sakiet kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nodotu dārza māju ekspluatācijā?
Piemēram, ja ir vannasistaba ar dušu toleti izlietni, bet virtuve ir viena istaba kopā ar guļamistabu?
ir pagrabs, apkure.
ir apsekošanas dokumenti dūmvadam, elektribai, būvei, buvatļaujas, apdrošināšanas utt. Kas ir tas kam jābūt? Un kur to varētu uzzināt? vai varbūt ir kāds kas var padalīties ar svaigu info?
a.c.
Mārtiņš.

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: rover ()
Datums: 03/12/2015 08:56

vietējā būvvaldē visu izstāstīs labāk par visiem

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: Linda_Dem ()
Datums: 20/07/2020 10:29

Labdien!

Vēlamies iegādāties māju, kura NAV nodota ekspluatācijā. Mājai ir veikts plāns, saskaņots Rīgas būvvaldē. Būvvalde mūs informēja, lai pārbaudītu realitāti ar papīriem, to var darti plāna izstrādes arhitekte, bet pēc mūsu pieejamās informācijas, arhitekte ir mirusi, un viņas birojs neatbildt uz zvaniem. Kā mums rīkoties šinī situācijā, lai varētu pārbaudīt plānus pēc realitātes, lai pērkot īpašumu, tā teikt, mēs "neiegrābtos" un pēc pirkuma veikšanas varētu kārtot ekspluatāciju.

Paldies jau iepriekš.

Re: mājas nodošana ekspluatācijā
Autors: jtdesign ()
Datums: 21/07/2020 15:58

Ko pārdevējs? Izliekas par beigtu?

Būvvaldes arhīvā ir projekta eksemplārs, bet to "cilvēkiem no ielas" īsti nedod paskatīties, kur nu vēl kopijas saņemt. Toties mājas īpašniekam ir visas tiesības un iespējas.

Tas, ka projektu būs jāpielabo saskaņojot ar uzcelto (jāveic projekta izmaiņas) ir par visiem 120%, taču nevar pilnībā izslēgt variantu, ka cēlāji projektu ir "nedaudz efektivizējuši", ko saskaņot var arī neizdoties.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********        **  **    **  **     **  ******** 
    **           **   **  **   **     **     **    
    **           **    ****    **     **     **    
    **           **     **     *********     **    
    **     **    **     **     **     **     **    
    **     **    **     **     **     **     **    
    **      ******      **     **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727