UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Jaunbūves nākotnes vērtības noteikšana
Autors: :) ()
Datums: 06/01/2005 09:11

Sveicināti!

Ņemšu būvniecības kredītu.
Tam pasākumam nepieciešams jaunbūves nākotnes vērtības novērtējums.

Cik šis pakalpojums maksā?
Lūdzu iesakiet vērtētāju: Lapajs@#$%&banda.lv

Iepriekš pāldies!

Re: Jaunbūves nākotnes vērtības noteikšana
Autors: IneseX ()
Datums: 06/01/2005 12:09

To jau jāveic bankas akceptēta, vērtētājam, citādi ņekam nederēs tāds vērtējums.

Re: Jaunbūves nākotnes vērtības noteikšana
Autors: Māris T ()
Datums: 06/01/2005 16:08

Esmu nonācis tajā pašā stadijā, kur tēmas uzsācējs.
Runāju ar vairāku banku hipokredītu darboņiem. Ir vesels saraksts ar vērtētājiem, kuri bankām šķiet uzticami. Tiktāl viss skaidrs.
Neskaidrības sākas, kad iedomājas par vērtējuma (gan procesa, gan "papīra") izmaksām. Pie tam - bankas grib, lai būtu arī esošā zemes gabala vērtējums. Prātīgi būtu tasīt pie viena rāviena - tā būtu jābūt lētāk - novērtē to, kas ir, paskatās tāmi, paskatās arhitekta uz papīra projekta veidā uzlikto un Būvvaldes apstiprināto vīziju, piemet pie deguna, pakasa aiz auss un ...
Cik tas maksā? Cik ilgu laiku aizņem? Vai ir vērts / vajadzība pirms vērtēšanas pabeigt pievilkt elektrību un iztasiīt ūdens urbumu - krietni piespiežoties šiem 2 projekta elementiem naudu sagrabinātu. Vai varbūt nesteigties ar kredītu, padzīvot pagaidu mājiņā un lēnā garā celt par savu naudu, piemeklējot sakarīgākus meistarus katram posmam, bet līdz ar to izstiepjot būvēšanas pasākumu vairāku gadu garumā. Kā ir ar obligāto cilviltiesiskās atbildības apdrošināšanu? Vai man vajag kautko apdrošināt, ja ceļu pats, tuvākais kaimiņš bises šāviena attālumā, komunikācijas pievelku pats par savu naudu, tāpēc tās ir manas.


Re: Jaunbūves nākotnes vērtības noteikšana
Autors: :) ()
Datums: 07/01/2005 08:16

Uzsākot tēmu, mazliet neprecīzi aprakstīju situāciju!

Uz doto brīdi man jau ir: Teh. projekts ar visīem nepiecieš. saskaņijumiem, būvatļauja, ielikti pamati, 1 ha zemes.

Bankā man iedeva saraxtu ar viņu atzītajiem vērtētāju kantoriem, bet teica, ka der arī paša izvēlēts, kuram būtu atbilstošs sertifikāts.

Sazvanīju vienu no "bankas saraksta" kantoriem. Tur man piedāvāja noteikt esosās zemes vērtību+jaunbūves nākotnes vērtību par 164 Ls.

P.S. Liekas, ka citur varētu to pašu izdarīt par patīkamāku ciparu... :)

Nu ja kāds ko var ieteikt, tad gaidīšu padomus!

Iepriekš pateicos!
Lapajs@#$%&banda.lv



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********  **      **  ******** 
 ***   ***  **     **  **    **  **  **  **     **    
 **** ****  **     **      **    **  **  **     **    
 ** *** **  **     **     **     **  **  **     **    
 **     **   **   **     **      **  **  **     **    
 **     **    ** **      **      **  **  **     **    
 **     **     ***       **       ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727