UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Apkure: granulas+malka?
Autors: Siltums ()
Datums: 11/09/2009 00:06

Malkas katla apsaite atšķiras no granulu katla apsaites. Ja vēlies kurināt granulas + malka vajag speltes granulu katlus. Ja vajag tikai alternatīvu variantu malka, tad der visi katli granulas +malka.

Re: Apkure: granulas+malka?
Autors: siltummainis ()
Datums: 13/09/2009 23:23

nu, es nupat paņēmu grandega granulu/malkas variatnu. šī būs pirmā sezona, tāpēc vēl par kaut kādiem rādītājiem nevaru runāt. kāpēc tāda izvēle? arī bij doma, ka gadījumā, ja nebūs iespēju pirkt granulas, likšu malku... jā pirms pirkšanas brīdināja, ka būs jāmet malka bieži, bet nu- krīze. pārliecināja tas, ka viņiem rūpnīca ir tepat LV, tāpēc mazāk satraukumu, ja kas notiek. man gan radiem ir granulnieks un nekas neesot bijis, bet nu- redzēs, kā jau teicu, šitie viņiem tikai nesen. un salīdzinot ar citiem poļu variantiem, pat lētāk sanāk. mēs jau pirms tam ar visko štukojām, bet palikām pie šāda risinājuma

Re: Apkure: granulas+malka?
Autors: MarcisEL ()
Datums: 23/09/2009 17:16

to siltummainis:
Zin pēdējā laikā par Grandegu esmu visādas draņķības dzirdējis, runā, ka viņi neko LV vairs īsti neražojot un detaļas nākot no "lētā darbaspēka" valstīm. Arī pats biju skatījies uz Grandegu, bet tagad nemaz nezinu...
Tagad ir variants par Benekov Pelling un vēl ir piedāvājums no poļu Zebiec, tas ir čugunnieks (abos runa iet par granulnieku ar iespēju kurināt malku). Kāds īsti būtu labāks, čugunnieks vai tērauds?

Re: Apkure: granulas+malka?
Autors: zinoshais ()
Datums: 29/09/2009 15:27

nu, cik es zinu.. ja brālēns nemelo (bet nu man vinjsh parasti nemelo), tad nekādas lētās detaļas viņi neņem, viss notiek uz vietas. metina, griež ar lāzeriem, testē, siltina, utt.. nupat vēl pārzvanīju viņam, lai nesalietu čugunu.. toč, viss uz vietas notiek.. tikai ventilatorus un motorus pērk ārzemēs..

Kas tev teica tās muļķības? gan jau kāds no skaudīgajiem konkurentiem :)

Re: Apkure: granulas+malka?
Autors: Vilnis9 ()
Datums: 14/10/2009 15:55

Varu piedavat Eiropa razotus katlus kur kā kurināmo var izmantot malku,ogļu,skaidu,salmu,niedru granulas.

Re: Apkure: granulas+malka?
Autors: grandegremontnieks ()
Datums: 21/10/2009 20:43

redzēju Grandeg rūpnīcā cilvēkus ,metināšanas robotus un lāzera griezēju strādājam :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **    **   ******    *******  
 **   **   ***   **  **   **   **    **  **     ** 
 **  **    ****  **  **  **    **        **     ** 
 *****     ** ** **  *****     **         ******** 
 **  **    **  ****  **  **    **               ** 
 **   **   **   ***  **   **   **    **  **     ** 
 **    **  **    **  **    **   ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727