UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Filtrs dzeramajam ūdenim.
Autors: dzincha ()
Datums: 10/09/2009 20:24

Ahoj.
Ir dziļurbums 55m Ozolniekos - tie kas pie jelgavas.
Ūdens pamazām iekrāso balto izlietni tādā gaiši brūnā tonī ptuveni pēc nedēļas.
Man domāt, ka dzelzs ir par daudz tam ūdenim.
Ievadam ir uzstādīti 2 filtri - viens 20 mikroni, otrs 5 mikroni.
Kaut kad agrāk depo biju ieķēris kaut kādu filtru pa 5.50 ar zaļu galu - šis labi noņēma sērūdeņraža smaku. Bet kā ar to dzelzi - vai ir vērts meklēt kādu variantu ar šitiem filtru kārtridžiem vai bez atdzelžotāja tomēr neiztikt?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********  ********  **     **  **    ** 
 **    **   **        **         **   **   ***   ** 
 **         **        **          ** **    ****  ** 
 **   ****  ******    ******       ***     ** ** ** 
 **    **   **        **          ** **    **  **** 
 **    **   **        **         **   **   **   *** 
  ******    ********  ********  **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.