UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 23/09/2009 12:07

dīcenes pa taisno pie USB gluži neies krastā, galvenā fīča ir datu logeris, pie kura klipsis(dīcene) un raidītājs pieslēgti. loggeris raksta savā atmiņā visu ko dīcene dod, raidītājs noraida pēc iekonfigurēta laika intervāla uz galveno kasti, kas šajā gadījumā pilda displeja un intefeisa funkcijas, bez kuras varētu teorētiski iztikt.
Nezinu vai man ko dos, ja tas signalizēs ka kautkas ir virs normas, skraidīšu skatīties vai apkure nav aizgājusi, vai arī boileris ieslēdzies, moš leduskapis. Bet kopā pa mēnesi/gadu paskatīties diennakts grafiku būtu interesanti B)

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: JanisJanis ()
Datums: 03/12/2009 20:47

Janais Wattson naak ar barojumu no 220V gan raiditajam gan displejam! Pievienojies Wattson komūnai un seko līdzi saviem patēriņiem iekš [community.diykyoto.com]

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: dzincha ()
Datums: 03/12/2009 21:24

Pēdējā laikā padaudz tērējam? Ieslēdzām eļļas radiatoru? Vai gatavojam mājās?
Katrā gadījumā - nu ja vajag to veļeni izmazgāt - mazgās a ko darīs ka uz ciklu vairāk kā 1 kw aiziet, ar rokām jau nemazgāsim.
Starp citu - cik tas pats taupītājs patērē? Displejs+ raidītājs+ zudumi trafā?

Cieņā&priekā

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: moldriks ()
Datums: 03/12/2009 23:03

Galvenais jau ir nopelnīt uz pārdošanu nevis iedziļināties mīnusos

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: Didzisp ()
Datums: 04/12/2009 08:27

Pilnīgi pareizi moldriks un pofig, ka pircējam tā figņa principā nav vajadzīga, ka tik nauda nokāsta:).

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: JanisJanis ()
Datums: 04/12/2009 19:09

Nu veči Jūs dodat.

1) ES ēku efektivitātes direktīva ir papildināta ar Smart Metering un vārdiem:
"The installation of Smart Meters, combined with direct customer feed-back such as In-Home Displays, has been shown to produce energy savings of between 10% and 20%."
Tas nozīmē ka jaunās un rekonstruējamās mājās Smart Metering būs obligāta prasība.

2) Ja Smart Meteringu kādam izdevās pārdod Maximai un mums izdevās to tur ieviest, tad tas ir tikai laika jautājums ka ta sienāks Jūsu Didzip, moldriksa un dzinchas mājās.

3) Tas notiks drīzāk nekā Jums liekās!

4) Pagaidām Latvijā ir maz šo "Smart Metering" reklamētāju un izglītotāju, bet drīz visi būs experti, tādi pat kā par plasmasas logiem, siltumsūkņiem un tagad par pasīvām mājām.

Tā kā Jums vēl ir laiks izglītoties un mest nost veco vīru runas un paražas.

Info iekš esmig.eu un energodata.lv

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: IP Logged. ()
Datums: 04/12/2009 20:01

Vienmēr esmu zinājis, ka ietaupīt nozīmē tērēt vairāk, bet toties par modernu un labi mārketētu produktu :))

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: moldriks ()
Datums: 04/12/2009 20:36

Vienmēr esmu zinājis, ka to ko daudz reklamē, pēc tam izmet miskastē, jo parādās kaut kas sensacionālāks, tāpēc domāju, ka nav jēgas pirkt watsonu uz savu vienu tējkannu, jo tad lai ietaupītu, nāksies atmest ūdens sildīšanu_Atpelnīt watsonu var, ja atslēdz uz mēnesi mājai U padevi_


Tas, ka tas verķis vajadzēs katrā mājā ir neveikla iedoma_

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: dzincha ()
Datums: 04/12/2009 20:56

Mana māja nav veikals maxima vai rimi, un ja man nevajag tādu mērītāju, tad es viņu sev neiepērku. Katra iekārta tērē tik cik viņai specenē iedrukāts.
Mērķauditorija varētu būt juridiskas personas - biroji, veikali, utt. varbūt kāds ražošanas uzņēmums????

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: moldriks ()
Datums: 04/12/2009 23:57

Nē, nē mērķauditorija var būt arī suns, ja viņam būdā deg gaisma vai arī Latvenergo, kurš varētu atslēgt neizdevīgākos patērētājus_

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********    ******         ** 
 ***   ***  **        **     **  **    **        ** 
 **** ****  **        **     **  **              ** 
 ** *** **  ******    **     **  **              ** 
 **     **  **        **     **  **        **    ** 
 **     **  **        **     **  **    **  **    ** 
 **     **  ********  ********    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727