UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: JanisJanis ()
Datums: 06/12/2009 22:54

[community.diykyoto.com]

Pēdejās divas dienas shajaa grafikaa = elektriskais katls bez regulatora, driz iepumpesu jauno grafiku ar regulatoru. Un tad uzliksu uz visu eku.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  ********   **        **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **   **  
 **     **  **     **  **     **  **        **  **   
  ********  **     **  **     **  **        *****    
        **   **   **   **     **  **        **  **   
 **     **    ** **    **     **  **        **   **  
  *******      ***     ********   ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.