UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Transformātors
Autors: rezistors ()
Datums: 25/10/2009 22:18

Vai kāds var izstāstīt, kāpēc bieži automātikas sadalēs kontaktoru spoles tiek barotas caur transformātoru, piemēram, 400/230.

Re: Transformātors
Autors: zihers ()
Datums: 26/10/2009 08:33

Lai atdalītu no elektrosistēmas.
Drošības apsvērumu dēļ gan mēdz lietot ar pazeminātu sekundāro spriegumu (līdz 50V).
Pārvietojamai elektroietaisei varētu pietikt ar 4-dzīslu pievadkabeli.
Droši vien ne mazums citu apsvērumu, jāzina konkrēta ietaise un situācija.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **  **    **        **  **       
  **   **         **   **  **         **  **       
   ** **          **    ****          **  **       
    ***           **     **           **  **       
   ** **    **    **     **     **    **  **       
  **   **   **    **     **     **    **  **       
 **     **   ******      **      ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.