UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
kanalizācijas izvads no mājas
Autors: andisk26 ()
Datums: 10/12/2009 09:02

Kad taisiju kanalizācijas izvadu, nolohoju un uztaisiju pa augstu tagad sanāk ka izvads ir gandrīz pie pašas zemes virskārtas. Paklausijos prognozi ka sola nākošnedēl bargos mīnusus un bail palika ka tik neaizsalst. Daži saka ka kanalizācijas trubas nesalstot ciet, bet tomēr kaut kā raustās tā atstāt , Ir oranžā truba 100mm. varbūt kāds var pakomentēt iespējamās sekas.

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: Antins ()
Datums: 10/12/2009 09:53

izliec virs trubas estrudeeto putupolistirolu kaadu 5 - 7 - 10 cm biezumaa ar paarklaajumu pa malaam uz kaadi 70 - 90 cm, un uzber veel pa virsu grunts slaani. tb nosiltini un miers. ja ljoti traki nemieriigi - ieroc zem taas trubas sildkabeli vai pa saliem vismaz 1 - 2x dienaa palaid kanalizaacijaa litrus 50 - 80 karsta uudens, lai pakausee uzsaluusho, ja taads ir :\

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: andreews ()
Datums: 10/12/2009 17:46

vai arii taas pashas manipulaacijas ar vati-akmens,mineraalo poh.,kaadu var pa leeto dabuut

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: aaaa ()
Datums: 10/12/2009 18:02

Es gan teiktu, ka sekla kanalizācija ir nevis kļūda, bet gan liels pluss. Siltināt gan obligāti vajag, un nevis ar vati, kas piesūcas ar ūdeni un neko nesiltina, bet ar puķika plāksnēm - samet virsū un apber ar nelielu kārtiņu zemes. Tas, ka kanalizācija neaizsalst ir tikai teorētiski, praktiski vienmēr kaut kur kaut kas pil/sūcas, un tas arī ir par iemeslu aizsalšanai.
Starp citu, nākošnedēļ sola līdz -19 °C

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: andreews ()
Datums: 10/12/2009 18:52

es siltinaatu ar vati plus virsuu polietileena pleeve plus virsuu grunts..

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: andreews ()
Datums: 10/12/2009 18:59

A VISLABAAK N0PIRKT 1-2 CHAULAS NO VATES AR ALUMIINIJA PAARKLAAJUMU..PARAKT VALJAA,LAI VAR DABUUT VIRSUU.AR AL.SKOCHU SASTIPRINAAT,UN TAD VAR PLEEVI UN GRUNTI....100 PROC NEAIZSALS...CHAULU VEELAMS PEEC TRUBAS D...100=100

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: andreews ()
Datums: 10/12/2009 21:09

TO ANTINS...ar to karsto uudeni nevajag...ja esi dzirdeejis,karstais sasalst aatraak kaa aukstais...diivaini,bet fakts

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: IP Logged. ()
Datums: 10/12/2009 22:06

interesanti... un sen jau tā?

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: soseds2 ()
Datums: 10/12/2009 23:18

Ko jus nematies ap to vati! Tas tak ir viegli parbaudams, vate uzsuc udeni.. Vislabakais risinajums ir putiks vai kudras uzberums!

Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: ibm ()
Datums: 11/12/2009 12:59

Es arī nolohojos un, būvējot māju, man iestāstīja, ka trubai jānāk ārā no mājas zem sasalšanas dziļuma.... nu tad varat iedomāties, cik dziļa tad pati bedre būtu. Pēc tam man veči, kas ikdienā strādā ar šito lietu, pārtaisīja un doma par sasalšanu vienkārša - trubai bedrē jābeidzas virs maksimālā iespējamā kompota līmeņa bedrē, tad tā vienmēr ir sausa (nu, vismaz ne pilna) un sasalšanas problēma atkrīt.
Un tiesa, kaut arī tagad man 'daļa trubas ir redzama virs zemes (aiz mājas neprestižā kaktā), es to atbilstoši ainavai noformēju un viss čikiniekā. Ap trubu apliktas izgrieztas desas (brusas) no 10cm putuplasta - nu vnk aplīmētas ar celtn.līmi un tas viss ainaviski iesaiņots. Bet truba tiešām vienmēr ir tukša, līdz ar to ziemās nekādu problēmu nav bijis. Bez šaubām, trubai nav jābūt redzamai, bet, kā jau teicu, nolohojos... nu daudziem gadās.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **      **  **     **   *******  
 **   **    **  **   **  **  **  **     **  **     ** 
 **  **      ****    **  **  **  **     **  **        
 *****        **     **  **  **  *********  ********  
 **  **       **     **  **  **  **     **  **     ** 
 **   **      **     **  **  **  **     **  **     ** 
 **    **     **      ***  ***   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727