UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: viadrus
Autors: aaaa ()
Datums: 13/01/2010 16:29

Tāpēc jau saku, ka ar akumulatoru labāk - samet pilnu katlu ar malku un ar pilnu gāzi grīdā izkurina. Viss, tālāk jau diennakti mājā silts. Es domāju, ka savus 500-600 Ls par akumulatoru atmaksājas noskaitīt. Turklāt riktīgi kurinot arī katls un skurstenis mazāk aizaug.
P.S. andisk26, kaut kā grūti noticēt, ka Tev pie šitiem -15 ārā pa diennakti temperatūra nokrīt tikai par 3-4 grādiem.

Re: viadrus
Autors: andisk26 ()
Datums: 13/01/2010 16:53

Tici vai netici bet tā ir, otrā stāvā kur radiatori tur gan krietni aukstāks par cik nezinu jo nav ielikts termometrs( un pagaidām nav līdz galam pabeigts ). Māja šogad pabegta celt koka karkasene.
Divas lietas ko esmu sapratis ir ka mājai ir vajadzīgs vējtveris, tika arī izlabota kļūda, un otrā par ko jau sākumā biju padomājis ir mājas novietojums, dienvidu ziemeļu puses lielie logi utt.

Re: viadrus
Autors: valdis27 ()
Datums: 14/01/2010 14:10

Man pirmais stāvs siltās gīdas otrais radiatori, bet doma samazināt izdevumus par mājas apkuri. Man ir savs mežš līdz ar to malka maksā tik cik sagādāt. Doma tāda ja esmu mājās kurinu ar malku ja prom tad ieslēdzu siltumsūkni.
Gribu dzirdēt atsauksmes par 220m2 mājas apkurināšanu ar malku, par tiem akulumatoriem nav sajēga, kā darbojas kuros katlos tie ir uzstādīti utt???

Re: viadrus
Autors: felikss200 ()
Datums: 14/01/2010 22:04

a no kaa maaja celta???

Re: viadrus
Autors: felikss200 ()
Datums: 20/01/2010 10:31

a maz atsauksmes tomēr kā tur ir ar tiem katliem,varbū kāds cits ražojums tomēr labāks??? vai viadrus??? un vairāk gribētos iz dzīves atsauksmes par apkuri ar malku!!



Re: viadrus
Autors: L&S ()
Datums: 20/01/2010 11:04

nu man ari temperatura labi stav:Dpie šis ara temperaturas ,pie -20 tad gan krita 2-3 gradi,laikam tomer griestos vajadzeja likt 500mm vati,ieliku 400,taka uz vates nav ko taupit,sienas 380 silbets +50mm rockvols

Re: viadrus
Autors: andisk26 ()
Datums: 20/01/2010 13:18

felikss200 Wrote:
-------------------------------------------------------
> a maz atsauksmes tomēr kā tur ir ar tiem
> katliem,varbū kāds cits ražojums tomēr
> labāks??? vai viadrus??? un vairāk gribētos iz
> dzīves atsauksmes par apkuri ar malku!!
>
>
>


Ir divi varianti :
1. Ja ir daudz naudas tad uz malku neskaties, taisi tā lai nav ne pirksts jākustins.
2. Ja nav, tad malka, alternatīvas nav.

Pašam apkure ar malku , man otrais variants, bet ir ok, kā jau rakstiju, reizi dienā jāiekurina. A par katliem arī kad meklēju biju iesprindzis kas par firmu kas un kā. Tagad saprotu ka nekādas tur atšķirības nav, ņem čuguna un viss, neskaties uz tiem lēnās degšanas katliem, neatmaksāsies un nav vajadzības.

Re: viadrus
Autors: khe ()
Datums: 24/01/2010 19:50

viadrus man liekas labāk, nekā piem. atack sadedzina, jo tas,ka augšā dažas ribas aizmugurē ciet, veido zobu un nesadegušās dūmgāzes plūstot uz priekšu dabū vēl skābekli unturpina degt

Re: viadrus
Autors: valdis27 ()
Datums: 31/01/2010 18:22

Viadrus cik zinu pēc vairākkārtējām konsultācijām ar speciālistiem ir labs katls. Bet vai var kāds izskaidrot kā ir ar tām akumulācijas tvertnēm, cik lielas vajag un cik daudz, lai nebūtu visu laiku par kurinātāju jāstrādā? Cik bieži jākurina un cik daudz malka aiziet?
Varbūt ir kādam tāda sistēma, tad varētu padalīties pieredzē???

Re: viadrus
Autors: Ahmed Malik ()
Datums: 08/02/2023 20:01

A house with firewood what quantities service stations near me

are approximately needed? How long does it take to heat the house until it warms up.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********  **    **   *******   **     ** 
 **    **   **         **  **   **     **   **   **  
 **    **   **          ****           **    ** **   
 **    **   ******       **      *******      ***    
 *********  **           **            **    ** **   
       **   **           **     **     **   **   **  
       **   ********     **      *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727