UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 8 no 10
Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: pip ()
Datums: 28/12/2016 20:14

Vai tad nav ta ka pec siltummaina stav triscelu piedzinas varsts. Un tadskatas uz kuru pusi atverties. Apkure / udens. Pa tiem tvaikiem un ko tur vel rakstiji. Tas nelogiski. Tadpec jebkuras izslegshanas un atdzisanas butu tada problema.

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 28/12/2016 22:09

Vārsts ir pirms. Ja sistēma nav atgaisota un katla atgaisotājs ir bojāts vai ciet, tad pilnīgi iespējams, ka rodas tvaiks un ceļa temperatūra, jo siltummainī nav ūdens, kas aiznestu karstumu. Cikliskums ir skaidrojam ar to, ka ik pa laikam ir vienādas situācijas un tad iet ūdeņi pa gaisu. Neloģiski arī ir tas, ka temperatūra ceļas tieši brīdī, kad pārslēdzas it kā uz apkuri. Apkurei vajag zemāku temperatūru un tāpēc katls pēc loģikas nevar uzkarsēt 100 un vairāk. Tātad ieejošā temperatūra ir augstāka kā vajag un katla automātika ir iedevusi par daudz gāzes ar ko pietiek, lai uzrautu līdz 100. Tātad jāskatās ir ne tikai vārsts, bet arī apsaiste, no kurienes parādās karstā atpakaļgaita.

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: rs ()
Datums: 28/12/2016 22:17

Varētu būt, ka katla siltummainis aizaudzis/aizkaļķojies.

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: Rx ()
Datums: 29/12/2016 16:33

Mēģiniet ieiet šajā lpp un aizpildīt sākuma datus. Tad būs pamacības, kas jādara...
Te: [www.heizungfehlermeldung.de]

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 29/12/2016 18:35

Es tak ir baigais malacis. Punkts pirmais: spiediens un sistēmu atgaisot :D Pēc tam sūknis, jo nav iespējams cirkulācija un tad visi sensori un automātikas :)

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: khe ()
Datums: 01/01/2017 19:59

Paldies par idejām. Pašlaik laikam pamainīja sūkņa režīmu - tad jau redzēs:)

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: Nitrucis ()
Datums: 08/01/2017 16:43

Labdien,

Palīdziet ar konsultāciju!, zinu ka jāsauc speciālists, bet takā ir ļoti auksti tomēr vēlējos dzirdēt konsultāciju par to kā rīkoties.

Pirmo ziemu esmu iebraucis mājā un saskaros ar to, ka ir auksti.
Apkures katls Cerapur SMART ZSB 22-3C, paildus ir uzstādīts Heatronic 3, FW 120, vadības panelis.
Mājai divi stāvi, abos stāvos ir grīdas apkure, nav neviena radiatora.

Temperatūra 1 stāva, 19 grādi, otrais stāvs 16 grādi, tas ir pei - 10 ārā.

Decembra mēnesī nokurināju 93 EUR, par gāzi, kas man liekas ir maz. Dzīvojamā platība 180 kv. Logu diezgan daudz, tas mīnus. Pirmajā stāvā 5 loki un zinu, ka neviena truba nav garāka par 80 metriem, otrajā stāvā 4 loki un arī katra truba lokiem ir max līdz 90 metriem aptuveni.

Sistēmā redzu, ka katls uzsilda ūdeni līdz 50 grādiem un šī temperatūra nokrīt līdz 22 grādiem tad aptuveni katls atkal ieslēdzas atpakaļ. kad pielieku roku klāt apkures lokiem, tad tas izskatās, tā ka 30 sekundes tiek laists grīdās siltais ūdens un tad 2 minūtes tiek dzenāts auksts ūdens. Kad pieliek roku atpakaļgaitas trubām, tā vienkārši ir ļoti aukstas.

Ar šādu darbības režīmu man ir pat flīzes aukstas gan virtuvē gan arī vannas izstabā.
Ir iespēja pierunāt kalu palaist grīdā minimums 30 grādus? vai arī visu laiku darboties un sildīt tās grīdas?

Varbūt kādi citi iestatījumi man jāmaina? uz tās tālvadības pults esmu FW120, esmu ieregulējis 29 grādus, bet saprotu, ka tas pilnīgi neko nenozīmē katlam :)

Par gāzes patēriņu, kad man uzstādīja šo katlu teica, ka ziemā būs ap 250 EUR rēķins, nu ar to arī rēķinos, pašlaik itkā priecājos par 93 EUR rēķinu, bet tad kad ir auksts esmu spiests kurināt ar elektrību :). Nu vismaz šīs aukstās dienas.

Paldies par jebkuru padomu!

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: rs ()
Datums: 08/01/2017 18:40

Vāja cirkulācija, visticamāk, jāiztīra gružu filtrs.

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: Nitrucis ()
Datums: 08/01/2017 20:34

Šo es pats varu kā izdarīt vai labāk vai speciālists cilvēks pieķeras? Bez šī es vēl ko varu uzlabot siltumā?

Re: JUNKERS gāzes apkures katlu remonts un profilaktiskie darbi!
Autors: Rbm-mob ()
Datums: 08/01/2017 22:14

Problemas celoni ir vairaki - 1. tev katls darbojas uz max jaudu. 2. Prieka siltajam gridam parak jaudigi iestatijumi. 3. Cirkulacijas suknis nestrada optimala rezima.
Nogriez caur iestatijumiem katla jaudu apkurei uz minimalajiem 7kw
Ieks fw120 uzliec apkures veidu grida vai sakuma/beigu likne ar +28 +42 līknes vertibam.

Es pats sim esmu gajis cauri savai majai un sava bloga visu aprakatiju.

Pašreizējā: 8 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **      **  **     **  **    ** 
 **     **     **     **  **  **  ***   ***   **  **  
 **     **     **     **  **  **  **** ****    ****   
 ********      **     **  **  **  ** *** **     **    
 **            **     **  **  **  **     **     **    
 **            **     **  **  **  **     **     **    
 **            **      ***  ***   **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727