UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Apkures reanimācijas pasākums
Autors: Bitenieks ()
Datums: 16/03/2010 17:01

vai var reanimēt 10g.vecu gravitācijas apkuri kas nostāvējusi bez ūdens?

Re: Apkures reanimācijas pasākums
Autors: soseds2 ()
Datums: 17/03/2010 16:57

Var, ja gaiss liela daudzuma nav ticis klat. Uzpildit, nopreset, skalot ar kadu rusu nonemosu skidrumu.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  ********   **               ** 
 **  **  **   **   **   **     **  **    **         ** 
 **  **  **    ** **    **     **  **    **         ** 
 **  **  **     ***     ********   **    **         ** 
 **  **  **    ** **    **     **  *********  **    ** 
 **  **  **   **   **   **     **        **   **    ** 
  ***  ***   **     **  ********         **    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.