UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Apkures reanimācijas pasākums
Autors: Bitenieks ()
Datums: 16/03/2010 17:01

vai var reanimēt 10g.vecu gravitācijas apkuri kas nostāvējusi bez ūdens?

Re: Apkures reanimācijas pasākums
Autors: soseds2 ()
Datums: 17/03/2010 16:57

Var, ja gaiss liela daudzuma nav ticis klat. Uzpildit, nopreset, skalot ar kadu rusu nonemosu skidrumu.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **     **  **    **  ********  
  **  **   ***   ***  ***   ***  ***   **  **     ** 
   ****    **** ****  **** ****  ****  **  **     ** 
    **     ** *** **  ** *** **  ** ** **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **  ****  **     ** 
    **     **     **  **     **  **   ***  **     ** 
    **     **     **  **     **  **    **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.