UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: m. ()
Datums: 05/05/2010 10:07

Mureta krasni jau var iebuveet kadu tilpni lai ir siltais udens dushai? Atliek tikai izdomaat kaaa apsildiit no shis krasns ttalaaako istabu. Un cik apmeram maksaaa shadu krasni uzmureet & cik kiegelus vajag (vismaz kadu info lai ir nojausma)

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: aaaa ()
Datums: 05/05/2010 11:06

Vienstāv: saņemies un ieskanē tiešām kādreiz to grāmatu. Par skursteņa pieslēgumu - es gan neredzu iemeslu kāpēc tur, kur ir pievienojums skurstenim (apakšā) nevarētu laist vēlvienu kanālu uz augšu (krāsns sanāktu biezāka) un tad skurstenī iekšā augšā. Vairāk siltuma paliktu pašā krāsnī un mazāk skurstenī.

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/05/2010 12:47

Nau jau vairs nav atkarīgs tikai no mana slinkuma vien - grāmatu esmu iedevis citam foruma dalībniekam, kurš solīja ieskenēt ātrāk, bet arī tikai solīja...
Kad pašam savajadzēsies, ka tik nebūs jāiet uz bibliotēku (un jāizmanto viņu skenēšanas pakalpojumi). Reiz no Šarlotes ielas filiāles mani palūdza aiziet, jo skanera dūkšana traucējusi citus lasītājus...

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: m. ()
Datums: 17/05/2010 22:30

Jautaajums taads, soreiz par uuudeni

Vai es varu zem griidas betoneet udensvada cauruli ja udens ieguves vietas vel nav
Planojas spice ir zinami aderu krustpunkti

Sanaaak ka es iedzenu spici un vinju neizmantoju iespejams sovasar, vai vinja var aiziet ciet, saka ka esot jaalieto lai veidojas rezervuars apakshaa...

Tagad ir doma varbuut udensvadu var laist virs betona griidas siltumizolaacijaaa pasleepjot? Tada veidaa es paris istabaas varu iebetoneet griidu un pedejo sataisiit vannas istabu vai suuknja vietu...

Bet ka saprotu izurbties cauri var visam tikai mainaas cenuziime, man tur dolomiits varot buut 6 m dziljumaaa

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: m. ()
Datums: 20/05/2010 12:32

Sanjeamas sanjemas.

Vel intresee cik *apmeram* izmaksaaa sildmurisha buuuve, bet gridas lai uz talako istabu un vanas istabu arii var aizdziiit kadu siltuma avotu.

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: m. ()
Datums: 30/05/2010 14:55

Taaa atnaca pie manis krasns muretaajs onka gados, teica labaak likt centralapkures katlu, letak ar iespejams.

Ir kadam kadi ieteikumi?

Jaizskiras starp centralapkures katlu un kaminkrasni ar centralapkuri laikam.

Ja ir vel kads labaaks variants nesakiet, lai man ir iespeeja pabeedaties, kad uzbuveeju kadu no augstaakmineetajiem.

:)

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: m. ()
Datums: 06/07/2010 20:44

Sodien nopirku K-rautaa pedejo kamiinkrasni par akcijas supercenu 120 ls, jauda 12 kw!!!!!!

Tatad ir doma uzmetinaat virsuuu uzliekamu tvertni ar udens rezervuaru un iegut centralapkures aparaaatu.

Velme veel visam klaat ieguut siltuma akumulatoru, tatad vai sho uzliekamo tvertni veidot kaaa lielu siltuma akumulatoru vai mazaaaku rezervaru kas leenak piesilda lielo (siltinaatu, ja liek virsuu vai var siltinaat?), bet atraak var padot udeni uz apkuri.

Dereetu ari kadas noraades cik lielas shiis tvertnes izveleeeties.

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: m. ()
Datums: 06/07/2010 21:18

Kamina kurtuvi lasiet.

Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: dzincha ()
Datums: 06/07/2010 21:35

No 12kw/120m2 kamīna vēl būs rezerve ko iedzīt akumulatorā?


Re: Apkure 80 m2 majelei
Autors: kamins ()
Datums: 07/07/2010 11:37

Viss pa skaisto. Tikai viena nianse. Centralapkure sils no dumgazem, tatad vairs nebus tadas temperaturas un efektivitates. So triku jau kadreiz meginaja izveidot bijusais siltumaseksperts jeb tagadejais termomax megina tos iztirgot.Tada veida var sildit udeni.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  ********   ********   *******  
 **     **        **  **     **  **        **     ** 
 **     **        **  **     **  **        **        
  ********        **  **     **  ******    ********  
        **  **    **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **        **     ** 
  *******    ******   ********   **         *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727