UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: kirils1 ()
Datums: 07/05/2010 20:57

vai kādam ir bijusi pieredze ar keramziitu skurstņiem???

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: aaaa ()
Datums: 07/05/2010 21:17

Nu tagad vismaz pusei jauno māju ir tieši keramzīta skursteņi ar siltinājumu un šamota cauruli. Man arī tāds ir, kas konkrēti interesē? Pats viņu neliku, taisīja skurstenis.lv Vienīgais, ko varu pateikt - viņš absolūti nesilst. Es pat ar savu kamīnu, kuram dumgāzes ir vienkārši nenormāli karstas, pusdienu kurinot otrā stāvā skurstenis ir knapi silts, drīzāk teiktu - remdens.

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: z ()
Datums: 07/05/2010 23:13

kirils1 Wrote:
-------------------------------------------------------

> tad kapēc tērēties? tikai lai LBN
> ievērotu? kam man veci mājai LBN ????


kāpēc vispār būvēt māju? dodies uz kapsētu uzreiz pats, palicējiem nenāksies tērēties.
izskatās ka pašreizējie būvnieki par tvana gāzi nemaz nenojauš...silti ieteiktu pirms LBN 231-03 noliegšanas pazvanīt uz VUGD un palūgt statistiku par letālām sekām nepareizi uzbūvētu skursteņu ekspluatācijā.


Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: khe ()
Datums: 08/05/2010 08:34

Paziņai uzmūrēja skursteni no plānā gāzbetona un apkurei ielaida iekšā dubulto, pakoto neržas trubu. Uzmontēja ar iespēju nomainīt no jumta(ja nu kas). Man liekas - sanāca ap 500Ls.

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 08/05/2010 08:58

Nevaru galvot, ka baigi labais, bet paštaisīta lēta siltināta skursteņa variants bija @#$%&.lv

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: kirils1 ()
Datums: 08/05/2010 12:37

konkrēti interesē kā ir ar vilkmi un visu pārējo ja 160mm trubai vieno divus pieslēgumus, vai būs normāli???

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: khe ()
Datums: 09/05/2010 10:28

Kāda tad jauda tavām plītij un krāsnij? Kādi diametri to izejošām trubām?

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: kirils1 ()
Datums: 09/05/2010 12:10

jaudas nezinu! JUTUL-3 krāsnij diametrs kas attiet no krāsns virsmas ir 150mm! un otrai \cehu virtuves krāsnij arī kādi 150mm! nezinu k'bus ar vilkmi ja pie viena d\umvada slēg\su divus pieslēgumus

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: aaaa ()
Datums: 09/05/2010 15:13

Liec tomēr 200mm, jo 160 ir domāts vienai krāsnij. Jau kamīnam 160 neiesaka, parasti liek 200 un uz augšu. Vilkme gan arī ļoti atkarīga no līkumu skaita un skursteņa garuma.

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: khe ()
Datums: 09/05/2010 15:42

Vienlaicīgi abas nevarēsi iekurināt. Jotul, vai abas labāk pieslēgt no virsas ar melnā metāla trubu un ielaist dažādos līmeņos augstāk. Mans viedoklis ir ,ka kurētos, jo pašam agrāk viena ķieģeļa cukā bija salaistas gan liela krāsns, gan plīts, gan vēl titāns un visi kurējās vienlaicīgi.

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **      **  **     **  **     ** 
 **  **  **  ***   ***  **  **  **  **     **   **   **  
 **  **  **  **** ****  **  **  **  **     **    ** **   
 **  **  **  ** *** **  **  **  **  **     **     ***    
 **  **  **  **     **  **  **  **  **     **    ** **   
 **  **  **  **     **  **  **  **  **     **   **   **  
  ***  ***   **     **   ***  ***    *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727