UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 28/05/2010 09:11

Viņiem gan nav dubulto moduļbloku (ir pusotrnieks dūmvadam+ventilācijai), bet var taču divus blakus likt.

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: kirils1 ()
Datums: 30/05/2010 21:42

leieram nav dubultais moduļbloks?! Japaskatās depo! cik apmēram bieži jātira keramiskais dūmvads! tā runā ka it kā diezgan ātri aiziet ciet! tā ir?

Re: dūmvadu skaits skurstenim
Autors: aaaa ()
Datums: 30/05/2010 22:39

Nu nez, man ir 160 vai 150mm, cik tur viņš Šīdels. Gadu esmu kurinājis, vismaz no apakšas caur tīrāmlūku ar spogulīti debesīs caur skursteni veroties nav redzamas ne mazākās aizkvēpšanas, aizsērēšanas pazīmes. Un tas ņemot vērā to, ka kādu mēnesi tika kurināts ar slapju malku, kas kūp vairāk kā deg. Es gan kurinu pareizi - vispirms uzsildu skursteni ar maksimālu liesmu un gaisa padevi, tad tikai sāku smacēt. Bet man kamīns, kam dūmgāzes karstas, līdz ar to arī mazākas iespējas aizsērēt skurstenim. No paša kamīna līdz skurstenim iet apmēram 1.5 metrus gara metāla neizolēta caurule. To vēl neesmu skatījies, bet varētu būt, ka lauvas tiesu aizsērējuma noēd tieši šis gabals. Šovasar jāsaņemas, ir tīrāmā lūciņa, būs jāizbirstē. Ļoti nepatīk sodrēji kā tādi, kur miligrams šī materiāla spēj nosmērēt kvadrātkilometru dzīvojamās telpas :) Vēl štukoju kā to pucēšanu tehnoloģiski pareizi izdarīt, lai visu nenomālētu līdz nepazīšanai. Noskatīju jau Depo nedārgas skusteņu tīrāmās drāšu birstes, dažādu diametru caurulēm.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  **    **  **     ** 
 ***   ***     **     **     **  **   **    **   **  
 **** ****     **     **     **  **  **      ** **   
 ** *** **     **     *********  *****        ***    
 **     **     **     **     **  **  **      ** **   
 **     **     **     **     **  **   **    **   **  
 **     **     **     **     **  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727