UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/07/2010 22:51

Siena tātad 3 slāņu - put1 - pamats - put2?
Sienām māla bloki (kastietādi?), bet droši vien arī kautkā siltināsi?

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: m. ()
Datums: 05/07/2010 23:02

Siena Keraterm 250 mm + 100 mm siltinaajums no arpuses
Pamatu bloki 30 cm
Gribas no iekshpuses ielikt to balto putiku savistiitu pleve lai negandee nekas

Siltinaat no arpuses pamatu bloku ar bet to fvz kad...

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/07/2010 08:10

Funkcija iekšējam putuplastam?

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: aaaa ()
Datums: 06/07/2010 08:35

Visi pukjiki ir balti, ja tos neiekraso, skaties uz spiedes stipribu - zem gridas jaliek EPS 100-150. Nu nevajag zem gridas ekstrudeto - un nevajag kategoriski un absoluti, jo ekstrudeta ideja ir ta udensneuznemiba, bet kads var but udens tiesi zem gridas majas iekspuse??? Ekstrudetais jaliek, tur kur tas ir paredzets-ara ap pamatiem, horizontali uz zemes un visur citur zem klajas debess.
Zem gridas ekstrudetais ir tas pats, kas mebelu skapim uzlikt sifera jumtu un apsmeret to ar bitumena mastiku.
Man ari pamati siltinati no iekshpuses, noskatijos projektu no Somu Majas, vini ari ta taisa. Karkasa ekas gadijuma tas ir tehnologjiski vienkarshak un no siltumizolacijas viedoklja labak, citadi karkass jaliek uz pamatiem ar parkari.
Mura majas gadijuma gan isti neredzu jegu sadam pasakumam, tas vieglak siltinat no arpuses. Labs variants ir pamatu vai sienas siltinajumu parlaist pari kadus 5-10cm sienas-pamatu salaiduma vietai.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: m. ()
Datums: 06/07/2010 09:35

Man nav zem gridas domats bet pa pamatu perimetru, putiks ir fasaades EPS 60 kaut kas tads.

Funkcija ieksheejam putoplastam mazak laist aukstumu no saniem uz zemgridas grunti, var jau siltinaat no arpuses kas ari butu feinaak, bet dubults nepliist.

Varat mani atrunaat no shadas darbiibas, ietaupiiisies lieks darbs.


Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: aaaa ()
Datums: 06/07/2010 09:43

Es par shito esmu domajis - ja jau siltina maju no iekshpuses un taa ir pastavigi apdzivota, vai nebutu lietderigak zemgridas siltinajumu likt apmeram pashu pamatu apaksha? Tipa izrokam bedri, uztaisam pamatus, nosiltinam pamatu sienas un visu zemi. Tad pieberam pilnu atlikusho bedri ar smiltim, noblietejam un taisam betona gridu bez siltinajuma! Sanak ka tads izolets smilshu baseins -baigi forsha siltummasa. Ja majas pamatu laukums ap 100m2, tad 1m smilshu bus kadas 150-200 tonnas. Vasara tas pasakums smuki uzsils, rudeni velak vajadzes sakt kurinat. Ta diez nekur netaisa? Tipa tads letais "siltumsukna" variants.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/07/2010 09:57

Kas tie tādi "par zemgrīdas grunti siltākie sāni"?
Ja par aukstu uzskata arī pagrīdi un grib no tās norobežoties, tad pēc idejas jātaisa nepārtraukta siltumizolācija visriņķī, t.sk horizontālā starp pamatu un sienu. Diez vai dajebkāds ekstrudētais putuplasts to ilgstoši izturētu, nāksies meklēt Latvijā nedabonamo putustiklu.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/07/2010 10:02

aaaa aprakstīto var panākt ar parastām sausām smiltīm bez kāda putuplasta, vienīgais arguments, kas to apgāž, ir, ka zem ēkas plūst auksta ūdens upe un aiznes siltumu prom*. Par silto grīdu apkuri gan tad jāaizmirst, jo tad gan būs: iekūrām uz Ziemsvētkiem, uz Lieldienām sāka iesilt.
* - uz ko es teiktu, ka tai vietā nevajadzēja būvēt...

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  **     **  **    ** 
    **      **   **   ***   ***   **   **   ***   ** 
    **       ** **    **** ****    ** **    ****  ** 
    **        ***     ** *** **     ***     ** ** ** 
    **       ** **    **     **    ** **    **  **** 
    **      **   **   **     **   **   **   **   *** 
    **     **     **  **     **  **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727