UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
gazes apkure
Autors: Aleksandrs ()
Datums: 03/03/2005 17:16

2-isstabu dzivoklis Stalinlaiku maja,60 kv/m .Gribu ielikt gazes apkures sistemu.Meiginaju dabut atlaujas komunalais dep. atteica ar standartu tekstu.
Mekleju firmu ,kura var dabut visas atlaujas un uzlikt sistemu.Aleksandrs gonzo74@#$%&mail.ru 9728528.

Re: gazes apkure
Autors: Ķengurs ()
Datums: 01/04/2005 23:41

Arī firmas tur nepalīdzēs :) Vienīgais gali un daudz $$$$ ;)

Re: gazes apkure
Autors: labvēle ()
Datums: 07/04/2005 12:28

es zinu vienu, kurš itkā varot dabūt. protams par $$$$ :) uzraksti uz hunj@#$%&inbox.lv



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    ******   **     **        **  **     ** 
 **     **  **    **   **   **         **  ***   *** 
 **     **  **          ** **          **  **** **** 
  ********  **           ***           **  ** *** ** 
        **  **          ** **    **    **  **     ** 
 **     **  **    **   **   **   **    **  **     ** 
  *******    ******   **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.