UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
aizseeree dumvads
Autors: marex ()
Datums: 08/11/2010 01:31

chau visiem kurinaatajiem! ;)
Man bish nav sajeegas par vienu lietu :( man ir jotultipa kraasninja.kaadu meenesi pakurinaaju un dumvads(1m) no kraasninjas liidz skurstenim jau saak aizaugt ar kko liidziigu pikjim :( pat savienojuma vietaa jau saak suukties garaam.neesmu veel luureejis kas notiek pashaa skurstenii.vasaraa iestuukeeju nerzhas oderi.kurinu ar skujkoka briketeem.tas ir no nepareizas kurinaashanas ,vai kas?

Re: aizseeree dumvads
Autors: heating ()
Datums: 08/11/2010 08:22

Viennozimigi no nepareizas kurinassanas!!Ja patiik pieveert gaisa padevi tad saak veidoties taa melnaa darva vai ka tur sauc!!Pamegini laist uz pilnu gaisa padevi!!

Re: aizseeree dumvads
Autors: aigarello ()
Datums: 08/11/2010 08:41

Papildus iepriekš teiktajam mitra malka !!! Diezinvai divus gadus žāvēta sausā šķūnītī . Kā arī iespējams skujkoks ...

Re: aizseeree dumvads
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 08/11/2010 09:32

Manam radiniekam veselu ziemu kurinot ar SKUJKOKA BRIKETĒM, jo bija pārāk slinks lūkāt malku vasarā, dūmenis aizauga 1,5m garumā, nācās kalt kvēpu - līmes cementu ar atskaldāmo āmuru.

Re: aizseeree dumvads
Autors: marex ()
Datums: 08/11/2010 11:53

:D ja es visu laiku kurinaatu uz pilnu jaudu tad vnk nebuutu iespeejaams tajaa telpaa uztureeties jo acis svilinaatu aaraa no karstuma :D be ja taa pa godigo :) shtukoju ,ka varbuut pameeginaat kurinaat ar alkshna malku :) tam tomeer taa darva netek dziislaas kaa skujeniekam :D un tad juus gribat teikt ,ka vispaar nevar kurinaat ar aizveertu gaisa padevi?

Re: aizseeree dumvads
Autors: heating ()
Datums: 08/11/2010 12:07

Nu tad Tev taa iekarta pa jaudiigu!!
Es ar savam katlam no sakuma liku uz automatikso gaisa padevi bet tagad tikai max gaisa padeve un miers!!savadaak arii veidojaas taa darva!!!Tas protams kurinot ar malku nevis ogleem!!
Pataisi expermentus ar savu iekaartu un tad redzeesi!!

Re: aizseeree dumvads
Autors: marex ()
Datums: 08/11/2010 12:14

nu jaa , Tev taisniiba heating :D ir gan man taa kraasninja bish pa lielu ,bet tas ir tikai shoziem :) nakoshgad likshu kamina kurtuvi ar centralapkuri :) un man vinja nav kaa pamat apkure :)parsvaraa sildos ar jonu katlu ,bet tas ir nenormaali rijiigs :( nu garsho tiem joniniekiem elektriiba :D es lasu un briinos ,ka lautinji raxta ka videeji maxaa latu par kvadraatu!nez :( man ir vairaak :( varbuut taapee ,ka patiik siltums :D

Re: aizseeree dumvads
Autors: heating ()
Datums: 08/11/2010 15:11

Taa ir!!
Es gan turpinu sildiities ar malku+ogles!!:))

Re: aizseeree dumvads
Autors: aaaa ()
Datums: 08/11/2010 16:10

Īsos vārdos - briketes nav pie vainas, briketēm mitruma saturs ir 10%, ne vairāk.
Pie vainas pilnīgi nepareiza kurināšana - kondensācija notiek tikai tāpēc, ka nav uzsildīts skurstenis un pati kurtuve un jau tiek smacēts. Daram pareizi: iekurina krāsniņu ar pavērtām durvīm un visām lūkām vaļā. Kad visas pagales ir liesmu apņemtas, durvis ver ciet, bet gaisu atstāj vaļā. Pēc apmēram 10 minūtēm apakšējo jeb iekurināšanas gaisu taisa ciet, augšējais paliek vaļā. Kad ir pārliecība, ka skurstenis ir karsts, pēc apm. 20 minūtēm, bet nu katram jau tā truba citādāka, var sākt smacēt un kurināt pavisam lēni, nekur nekas vairs nekondensēsies - ar garantiju. Reāli pirmais malkas krāvums ir jāupurē skursteņa iesildīšanai, tālāk var kraut un kurināt kaut nedēļu no vietas smacēšanas režīmā - sūdi nenogulsnēsies.

Re: aizseeree dumvads
Autors: khe ()
Datums: 09/11/2010 00:32

Varu tikai apstiprināt aaaa teikto. Pats kādus piecus gadus kurināju "Tautas Jotulu". Ari ar slapju malku(nokaltušas priedes ,zāģētas rudenī). Iekūru ar pilnīgi atvērtu gaisa padevi un vēl pavērtām durtiņām, tad uzmetu vēl nedaudz un aizvēru durtiņas. Kad tas bija nokurējies līdz oglēm, tās sarausu uz priekšu un aiz tām blīvi saliku malku. Vēl nedaudz pagaidīju, lai iekuras un tikai tad sāku smacēt. Vis parasti izsmacējās gandrīz līdz aizmugurei. 130 trubu(prasto ņeržu) netīriju pa tiem gadiem nevienu reizi. Lai gan reizēm tā truba uzkarsa tīri dikti - tā ka aizdomas par regulāru sodrēju izdegšanu bija...

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ********  **    **  **    ** 
 **     **  **     **  **        ***   **  **   **  
 **     **  **     **  **        ****  **  **  **   
 **     **  ********   ******    ** ** **  *****    
  **   **   **         **        **  ****  **  **   
   ** **    **         **        **   ***  **   **  
    ***     **         ********  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727