UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: Junkers CerapurSmart
Autors: JanisJanis ()
Datums: 28/12/2010 19:41

AAE! Audi A6 atmaksājās? Vai kāds MB? Var taču braukt ar žiguli...

Re: Junkers CerapurSmart
Datums: 28/12/2010 22:24

Ja apkures sistēma ir dikti maza un izmantojam zemās temperatūras tad efektu var sasnigt no jebkura katla. arī mazais Ceraclass tevi nepievils jo tam ir liesmas modulācija kas nodrošina minimālas jaudas efektu apkures darbības laikā.par pārējo spried pats ja liela ūdens daudzuma nepieciešamība īsā laikā tad ar boilera pieslēgumu ,ja minimāla, tad vadies no tā kas norādīts iekārtas tehniskajā dokumentācijā atiecīgajam modelim, kas sagatavo ūdeni caurplūdes režīmā. protams ņem vērā sagatavotā ūdens daudzuma ražību pie dažādām deltas starpību temperatūrām starp ienākošā un uzsildītā ūdens temperatūru.
par izvēli: neteikšu ka obligāti jāizvēlas tā vai šitā ražotāja bleibi.ja ar iekārtu apejas tā. kam tā paredzēta tā kalpos tev uzcītīgi un uzticīgi.
1.- drošība ir visiem
2.- ieteiktu to kas ir pārbaudīts + nodrošina servisu ar garantijas saistībām.
3.- konsultējies un ja kāds saka par labu savai precei tad pārlasi ( 2.- ) rakstīto



vienmēr: JusuSantehnikis.lv
meistars - Gunvaldis.

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: DsKs ()
Datums: 29/12/2010 08:09

JanisJanis,124 MB kuzavs atmaksajas,praktiski nesalauzams automobilis ... domaju tas pats attieciba uz Junkers,kam vairak domaju butu Volkswagen zimols piestiprinams prestiza zina ... :)

Re: Junkers CerapurSmart
Datums: 29/12/2010 11:42

Sadaļa par transportu ir citur

vienmēr: JusuSantehnikis.lv
meistars - Gunvaldis.

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: AigarsP ()
Datums: 29/12/2010 12:17

Tātad kāds var ieteikt sakarīgu firmu, kas uzprojektētu un ievilktu gāzes apkuri?
Paldies.

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: DsKs ()
Datums: 29/12/2010 12:38

Es pa Liepaju bazejos

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: AigarsP ()
Datums: 29/12/2010 15:36

Kādas ir atsauksmes par šo firmu SIA "MORICS", www.morics.lv ?

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: JanisJanisJanis ()
Datums: 30/12/2010 23:02

Es iesaku Andri Zirdziņu un viņa kantorīti Intego Plus. Zolīds un zinoš džeks tas Andris tomēr ir. Info par viņu meklējiet google.

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: Valterrs ()
Datums: 31/12/2010 23:16

No sākuma dabuj VISUS tehniskos noteikumus - LG, ēkas īpašnieka utt, un ja DABŪSI atļauju, tad sāc interesēties par projekta izmaksām, katka cenu, montāžas izmaksām. Iesaku aptaujāt vairākas firmas, katrs SAVĀ norarē (būs kopā lētāk, bet ilgstošāk), bet tas nenozīmē ka lētākā firma ir labākā, var apčakarēt, jo līgumus ir jālasa. Vēlu veiksmi. p.s. Esmu no Jēkabpils, tādus projektus, kad atļāva pilsētā ierīkot alternatīvo apkuri, man paziņa taisīja par 120Ls + man 80Ls, ka es dabūju visas atļaujas - gāzes apkures ierīkošanai un Domes akceptu. Tas prasīja max 2 nedēļas- ko tur uzzīmēt , viens vakars prasās un apraksts visiem vienāds- galvenais ir sertifikāts!!!, parto ir jāmaksā, jo līdz šim tas bij izdarāms pie mums 3 mēnešu laikā 100+PVN (monopols). Vari izvēlēties 2 nendēļu laikā 200Ls, vai 121Ls 3 mēnešu laikā. Pēc projekta Es pats piedāvāju gāzes katlu lētāk nekā veikalā vai i-netā + bezmaksas palāišnu un garantiju ( tāpat palieku + kad nopērc pie manis katlu), apkures montāža aizņem apm. 2 dienas un NEVAJAGA pārspīlēt ar radiatora rezervi!!! uhh nu tagad būs uzbraucieni man par realitāti

Re: Junkers CerapurSmart
Autors: AigarsP ()
Datums: 03/01/2011 16:11

Uhh..paldies par info! Ēkas īpašnieka atļauja ir un rīt eju iesniegt pieteikumu tehniskajai dokumentācijai. Pozītīva lēmuma gadījumā tikai projektētājs jāatrod. :)

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **        **    **  **     ** 
       **   **   **   **        **   **   **     ** 
       **    ** **    **        **  **    **     ** 
       **     ***     **        *****     **     ** 
 **    **    ** **    **        **  **     **   **  
 **    **   **   **   **        **   **     ** **   
  ******   **     **  ********  **    **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727