UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: 50 KW čuguna katls
Autors: kalvis2 ()
Datums: 03/02/2011 10:29

Khe,Tavā zīmējumā ekonomaizera korpus ir apaļš. Tam ir kāda nozīme?

Re: 50 KW čuguna katls
Autors: khe ()
Datums: 03/02/2011 14:33

Nozīme tikai tāda, ka apaļš korpuss radiālā virzienā iztur sist spiedienu, bet aksiālā - notur piemetināto cauruļu gali. Ja atvērta sist, tad var veidot kantainu, jo savilkt sienas (traucē caurules) priekš mainīga spiediena būs sarežģīti.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **      **        **  **     ** 
  **  **   **     **  **  **  **        **  **     ** 
   ****    **     **  **  **  **        **  **     ** 
    **     **     **  **  **  **        **  **     ** 
    **      **   **   **  **  **  **    **   **   **  
    **       ** **    **  **  **  **    **    ** **   
    **        ***      ***  ***    ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.