UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Februāra ziņas
Autors: MW ()
Datums: 14/03/2011 18:41

Nu, čau, gribat zināt ko rāda mans LE elektrības skaitītājs? Nav noslēpums, ziņoju 14. februāris - 14. marts - 1200 kWh, salīdzinājumam 2010 - decembris 2000 kWh, janvāris 1800kWh, ietaupījums uz kopējo mājas elektrības patēriņu ir vismaz 500 kWh ~ 30%, atsevišķi apkurei vismaz 40%. Jānorāda, ka kū pieslēdzu no ss tikai marta pirmajā nedēļā....www.draugiem.lv/siltumsuknis



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **          ******    **     ** 
 ***   **  ***   **  **    **   **    **    **   **  
 ****  **  ****  **  **    **   **           ** **   
 ** ** **  ** ** **  **    **   **   ****     ***    
 **  ****  **  ****  *********  **    **     ** **   
 **   ***  **   ***        **   **    **    **   **  
 **    **  **    **        **    ******    **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.