UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: J ()
Datums: 20/03/2011 21:11

Varbūt varat padalīties ar pieredzi - kādas iekārtas lietojat savām privātmājām, vai viss funkcionē kā paredzēts, ko vajadzētu ņemt vērā iegādājoties šitādu iekārtu? Vai labāk izvēlēties ar piespiedu skābekļa padevi, vai bez? Kas jāņem vērā iebūvējot augsta gruntsūdens gadījumā? Varbūt kādas rekomendācijas iekartas izvēlē?

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: corp ()
Datums: 20/03/2011 22:11

Absolūti bioloģiska ir sisrsniņmājiņa.

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: khe ()
Datums: 20/03/2011 22:15


Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: aigi ()
Datums: 21/03/2011 10:45

Es pirku pie SIA Cel. Bāzējas Ķekavā. Viss apmierina, cena bija o.k., attieksme ļoti laba, bagaidām pēc 1.5 gada lietošanas arī par iekārtu varu teikt to labāko.

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: ruukiitis ()
Datums: 21/03/2011 12:18

Man ir Bioteh, viss notiek jau 2 gadus.
Izvēloties iekārtu jāņem vērā cilvēku skaits kas lietos šo iekārtu ilgtermiņā. (jebkuriem 2 jauniem precētiem cilvēkiem, prognozējami, cerams kādreiz būs mazie kas izaugs).
Augsta gruntsūdeņa gadījumā jāņem vērā pāris lietas, ko darīt lai Tava bioloģija nepienāk pilna ar gruntsūdeņiem, un tas kur tu vēlies notecināt bioloģisko zupu.
p.s.
Skābekli gan neviena iekārta baktērijām tiešā veidā nepūs iekšā. Es to drīzāk nosauktu par burbuļizatoru, kas gaisu pūš iekšā.
Baktērijas jau nav nekādas vakarējās, tām ar patīk kustēties un svaigu gaisu elpot.

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: Daniliano ()
Datums: 21/03/2011 17:23

Es pirms 4 gadiem ierīkoju Traidenis(Lietuva) ražojumu. Paredzēts 5 cilvēkiem, ir kompresors(tērē ~60w stundā)aerācijas nodrošināšanai. Izejošo ūdeni novada meleorācijas grāvi. Pret palu ūdeņiem izplūdē ir izveidota maza kontrolaciņa ar noslēgšīberi. Biezumus reizi gadā izvedu uz saviem laukiem. Esmu ļoti apmierināts ar tā darbību. Ilgāk kā uz diennakti elektrība nav pazudusi(un tas arī bija pasen)šajā sakarā kaut kādas problēmas ar baktēriju miršanu nav novērotas.
Iesaku.

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: J ()
Datums: 21/03/2011 20:35

ruukiitis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man ir Bioteh, viss notiek jau 2 gadus.
>

Vai tu domāji Biotex, kas Ikšķilē? Dzirdēju, ka viņi plastmasas bunduli liekot grodos - vai tur nesatek ūdens kā grodu akā un nesāk viņu celt augšā? Kā tā iekārta vispār enkurojas?

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: alise34 ()
Datums: 21/03/2011 23:55

Esmu lasījusi, ka reizi gadā vai divos iekārta jāizsūknē ar asenizācijas mašīnu? Vai tas ir tikai atsevišķiem modeļiem? Tad kuriem nav jāsūknē? (mums nebūs vietas, kur mašīnai piebraukt).

Un ja var paši izsmelt, kur tos "labumus" liek? Komposta kaudzē?

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: Aigi ()
Datums: 22/03/2011 09:21

Bioclar, kas ir man, principā nevajag neko atsūknēt, ja viss proces ir pareizs, proti, ja notekūdeņi nav par daudz vai par maz, ja baktērijas nemists vai nesavairojās par daudz. Bet ja dūņas ir vairāk kā nepieciešams, tad var ar parasto iegremdējamo sūkni izsūknēt tās ārā un izmantot kā mēslojumu.
Pašam pavasarī būs jāatsūknē, jo paša muļķības dēļ nedaudz sačakarēju procesu, aizbraucu slēpot uz 2 nedēļām un nepārregulēju kompresoru, tā rezultātā dūņas (baktērijas) savairojās pārāk daudz un pacēlās kopējais līmenis iekārtā, kas draud ar neatīrītā ūdens sajaukšanos ar attīrīto. kas protams nav labi.

Re: Bioloģiskās attīrīšanas iekartas
Autors: IneseX ()
Datums: 22/03/2011 12:23

Mums ir Ekostandarts tehnoloģijas bioloģiskā iekārta. viss darbojas jau 5 gadus. Izsūknējam dūņas gan 2x gadā, bet tās dūņas ļooti patīk visiem košumaugiem, īpaši rozēm! :). Gaisu burbuļo burbuļizators! ;)

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **    **   ******   ********    *******  
 **    **  **   **   **    **  **     **  **     ** 
 **        **  **    **        **     **         ** 
 **        *****     **        ********    *******  
 **        **  **    **        **                ** 
 **    **  **   **   **    **  **         **     ** 
  ******   **    **   ******   **          *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727