UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 19/07/2011 15:01

Latvenergo lapā rodamajā iesniegumā slodzes palielināšanai ir astoņas standartopcijas - 1 fāze un 16, 20 vai 25 ampēri vai 3 fāzes un 16, 20, 25, 32 vai 40 ampēri. Tīri teorētiski ar ko šie atšķiras? Nekādi nekur neizdodas izvilināt šo informāciju stāstot mūsu konkrēto gadījumu :)

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: Viesturs470 ()
Datums: 19/07/2011 17:04

Kas tur ko nesaprast !?!?
ampēru nomināli ir atbilstoši ievadaizsardzības automātu nominālam.
Cik atceros kādreiz vienfāzu pieslēgumus atļāva līdz 40 A, bet iespējams, ka to lāva tur kur bija iespēja slogot arī citas fāzes, piemēram dzudzdzīvokļu majās, citādi iznāk parāk asinetriska slodze.
Nav jēga prasīt parāk lielu atļauto slodzi jo par to būs jāmaksā !

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 19/07/2011 17:46

Kas tur ko saprast? Kā lai es zinu vai šie kaut kāda iemesla dēļ nav iemetuši fiziskajām personām paredzētajā anketā slodzes kas derētu nelielai rūpnīcai vai tomēr man, rēķinoties ar augošajām vajadzībām uzreiz ņemt lielāko ko piedāvā, jo man nav ne jausmas kas viņiem ir jāizdara, lai vienas fāzes ietveros palielinātu slodzi un vēl mazāk, kas notiek, ja pārslēdz uz trim fāzēm

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 19/07/2011 18:01

Vai gadījumā sākot ar vai virs 40A nebija jāmaksā ikmēneša abonēšana par ampēriem?

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: aaaa ()
Datums: 19/07/2011 21:04

Par savu konkrēto gadījumu neesi uzrakstījis nevienu vārdu un gribi, lai kāds kaut ko iesaka! Jāzin taču, dzīvoklis vai māja, kādi plānotie patērētāji - veļasmašīna, trauku mašīna, ūdens boileris, vēl trakāk - elektroapkure ziemā utt. Jāzin taču, kas ir plānots, tikai tad var kaut ko pateikt. Principā pierīgas pļavas privātmājai standartā ņēma 3 fāzes un 25A. Ja nav elektroapkure, ar tādu pilnībā pietiek atliektiem galiem. Pat ja ir elektroapkure, ar katlu līdz 12-15 kW vajadzētu pietikt. Siltumsūknis vispār bez problēmām. Bet visu laiku pieslēguma cena no tā nemainījās, tāpēc labāk ņemt vairāk, bet lieku ņemt arī nevajag, jo nevar jau zināt vai nākotnē jaudīgajiem pieslēgumiem neizdomā kādu papildus nodokli/maksu.

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 19/07/2011 21:23

Mani neintresē, lai jūs filozofējat ko man vajag, tas ne pie kā laba līdz šim nav novedis ;) mani interesē cik kas maksā, kapēc un kāds reāli ir process. Latvenergo mani pasūtīja, liekot noprast, ka vienīgais ieskats izmaksās no viņu puses iespējams, ja tiek iesniegts iesniegums, lai viņi precīzi izrēķina cik maksā viens no šiem variantiem.

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: EjTakTu ()
Datums: 19/07/2011 21:52

Aha, mēs esam ļoti labi informēti par Latvenergo nezināmas līnijas pašreizējo noslogojumu, garumu. Tikpat informēti, kā par patērētāja vajadzībām, kurš no sākuma jautā ar ko teorētiski atšķiras viens cipars no otra, bet pēc brīža to interesē tikai tāme, par kuras sastādīšanu negribas maksāt. Ja jau viss ir jāizzīž no pirksta, tad tas arī ir tikai tīri filozofiskas dabas jautājums :D

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: alise34 ()
Datums: 19/07/2011 22:16

lala, ja tikpat agresīvi runā ar Latvenergo, saprotams, ka viņi nav ļoti atsaucīgi. ;) Jebkurā gadījumā, ir jāsaprot pašam, cik liela jauda nepieciešama, jāaizpilda anketa, un tad viņi atsūtīs, cik tas maksā. Jo izmaksas atkarīgas no esošā pieslēguma - vai var vienkārši pārslēgt, vai viņiem jāveic pārbūve utt.

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 19/07/2011 23:28

Parunā ar Latvenergo, uzzināsi, kas ir agresīvi ;) Es uzdevu pilnīgi normālu jautājumu, norādīju, ka mani interesē vispārīgi apsvērumi - kaut vai kad var vienkārši pārslēgt, kad jāveic pārbūve, kāpēc visiem jāintresējas par manām privātajām lietām?

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 19/07/2011 23:54

EjTakTu Wrote:
-------------------------------------------------------
> Aha, mēs esam ļoti labi informēti par
> Latvenergo nezināmas līnijas pašreizējo
> noslogojumu, garumu. Tikpat informēti, kā par
> patērētāja vajadzībām, kurš no sākuma
> jautā ar ko teorētiski atšķiras viens cipars
> no otra, bet pēc brīža to interesē tikai
> tāme, par kuras sastādīšanu negribas maksāt.
> Ja jau viss ir jāizzīž no pirksta, tad tas arī
> ir tikai tīri filozofiskas dabas jautājums


Sorry, nepamanīju šito - ja bija neskaidrs, paskaidroju vēlreiz - Latvenergo, pat zinot, kur tas atrodas, atteicās sniegt jebkādu informāciju. Viņi atteicās arī pieņemt iesniegumu, kur bija lūgts izrēķināt vairākas iespējas, par nekādu maksāšanu nebija runa. Un tieši tāpēc, ka viņuprāt man ir jāizzīž no pirksta es jautāju šeit. Es prasīju teorētiski, praktiski gan mācēšu sarēķināt, nesaprotu kāpēc jāuztver kā agresija to, ka negribu atbildēt uz jautājumiem, kur man detalizētu būtu jāstāsta par saviem dzīves apstākļiem. Nu jebkurā gadījumā tas ir Rīgā, nevis meža vidū, tuvākā apakšstacija pārsimts metri, lielā Latvenergo sadales kaste gandrīz pie mājas sienas.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  ********  **     ** 
 **     **  ***   ***   **  **   **        **     ** 
 **     **  **** ****    ****    **        **     ** 
 **     **  ** *** **     **     ******    **     ** 
 **     **  **     **     **     **         **   **  
 **     **  **     **     **     **          ** **   
 ********   **     **     **     ********     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727