UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: z ()
Datums: 20/07/2011 08:16

lala Wrote:
-------------------------------------------------------

> Rīgā, nevis meža vidū, tuvākā apakšstacija
> pārsimts metri, lielā Latvenergo sadales kaste
> gandrīz pie mājas sienas.


tā lielā kaste var būt kaut tavā pagalmā, bet ja visa viņas slodze tādiem teorētiķiem, kas nezin ko savulaik ir saprasījuši, jau sadalīta, tad tava jaudas palielināšana izmaksās jaunu sadales kasti...

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: aaaa ()
Datums: 20/07/2011 08:56

Davai šoreiz saukšu lietas īstajos vārdos: lala - ej ka tu uz poda, vai nu pie nervu ārsta...stāstīt par savām personīgajām lietām un problēmām ar galvu...šitādi slimnieki te vēl nebija manīti. Āksts. Tādam elektrību dot vispār ir bīstami, kur nu vēl trīsfāzu.

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: m. ()
Datums: 20/07/2011 09:11

3 fazu 25 amperi laikam bija videji, vairaak ja vaig vairaaak
Domaaat jau vari visu ko bet iekljauj savaa sapnju pils projektaaa ka elektriba paliek dargaaaka bet mantinjas energoefektivakas

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 20/07/2011 12:53

Da kam te ir uz poda jāiet - es uzdevu normālu jautājumu, jūs tā vietā saucat mani par agresīvu un uzmācaties ar jautājumiem par citu tēmu. Lai noskaidrotu cik man vajag ir jāzin kas ir elektrības patērētāji, tātad cik man mājās spuldžu (istabu) un kādas elektroiekārtas - nav jābūt nervu slimniekam, lai negribētu to atklāt visam internetam, drīzāk otrādi. Es gaidīju atbildi no sērijas - 1x25A ir normāli priekš vidējā dzīvokļa, 3x25 priekš privātmājas, 3x40 villai Jūrmalā. Ja palielina slodzi viena fāzu skaita ietvaros, Latvenergo var vienkārši palaist pa vadiem lielāku strāvu, bet lai mainītu uz trīs fāzēm latvenergo jābūvē jauna līnija un mājās jāvelk jauni vadi. Kur priekš šitā vajag zināt konkrēto gadījumu?

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: m. ()
Datums: 20/07/2011 13:30

Mosh vispaar pasuti nah to elektriibu un aizbrauc velocelojumaa? :)

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 20/07/2011 15:27

Nevaru :D varētu vismaz paskaidrot, kur ir tā episkā problēma kāpēc neviens nespēj kaut teorētiski paskaidrot kā šis process notiek? Tač visa pamatā tiek savilkti vadi, nevis veikti maģiski rituāli ar neparedzamām sekām, ne?

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: www.draugiem.lv/siltumsuknis ()
Datums: 20/07/2011 18:14

Man 200m2 mājai ir 3f 32A, pietiek gan ss gan el. plītij, varu droši teikt, ka manai mājai 25A arī pietiktu, bet ņemot vērā, ka bija jābūvē jauns, tad 16A vai 32 darbu un materiālu kopējās izmaksās daudz neatšķirās.
Ja tev ir esošais pieslēgums 16A 3f, iespējams vari palielināt uz 25A bez lielām investīcijām, bet 32A varbūt prasa jaunu trafu. Tā jau ir, ka no LE šādu info grūti dabūt, jo KAC sēž meitenes, kas to nezin. Piedāvāju iesniegumā norādīt minimālo jaudu, skatītes ko viņi aprēķina un pēc tam (pirms līguma slēgšanas) runāt par palielināšanu.

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: zihers ()
Datums: 20/07/2011 20:02

Ja interesē pieslēguma un tā maksas metodika
[eldarbs.lv]

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: spk ()
Datums: 20/07/2011 20:55

Kārtējais klauns, kurš redz neies visam internetam kautko teikt, bet tai pat laikā sagaida, ka viss internets aizrautīgi kautko paskaidros viņam pašam.

Re: Elektrības slodzes palielināšana - kā atšķiras iespējamās opcijas?
Autors: lala ()
Datums: 21/07/2011 03:08

spk Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kārtējais klauns, kurš redz neies visam
> internetam kautko teikt, bet tai pat laikā
> sagaida, ka viss internets aizrautīgi kautko
> paskaidros viņam pašam.

Zin ko pietiks - mājās hroniski trūkst jaudas, bet ģimenē neviens fundamentāli neko nejēdz no elektrības un problēmas risināšana visu laiku tiek atlikta. Ir jautāts elektriķim, ir jautāts Latvenergo, un ir pat iepriekš jautāts forumos. Visiem jāzin konkrētā situācija, bet to zinot neviens neko nepaskaidro. Es neredzu jēgu visu stāstīt, turklāt patlaban mani vispār vairāk interesē paredzamās Latvenergo darbības, lai pieslēgtu prasīto slodzi t.i. informācija ko no šī uzņēmuma klientu servisa izdabūt nav iespējams - kā zināms viņi darbojas līdz skaitītājam, nevis iekšā mājā.

Un paldies tiem, kas spēja atbildēt par lietu :)



Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   ********    *******   **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **        **     **  **         **     ** 
 **     **  **        **     **  ********   **     ** 
 **     **  **        **     **  **     **   **   **  
 **     **  **    **  **     **  **     **    ** **   
  *******    ******   ********    *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727