UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: uz šodienu efektīgākā apkure
Autors: aaaa ()
Datums: 07/10/2011 14:18

Jā, es arī biju Tulikivi salonā, apzvanīju arī Nunnauuni. Pati mazākā krāsns, nu daudz maz, ar visu uzlikšanu ap 3000 Ls, jau nedaudz lielāka, kādu es gribēju 4000 Ls. Nu tas tomēr nav nopietni.

Re: uz šodienu efektīgākā apkure
Autors: JanisL ()
Datums: 07/10/2011 14:41

Tas, ka siltumakumulators ir vajadzīgs, tas tāpat skaidrs.
Nesaprotu, ko jūs te par kačigariem cepaties... Šobrīd dzīvoju majā ar 250m2 un parastu Grobiņas katlu. Kārtīgā ziemas vakarā varbūt 3x uz pagrabu jāaiziet, bet parasti pietiek ar 2ām reizēm vakarā. Attiecīgi, ja ir normāls katls, labi siltinata māja (ko par esošo nevaru teikt) un vēl siltumakumulators - tad domāju diennakts griezumā ar reizēm divām pie trim pieiet pie katla - tas nu nav daudz prasīts. Bet nu lab - katram savs.

Vai tas Viadruss ir vienīgais, kas tik populārs ar savu dūmu atsitienu? Gāzģenerācijas katlu negribu, jo malka ļoti, ļoti sausa vajadzīga, pretējā gadījumā var sanākt ieberziens.

Kalvis? Hmm, nebiju pamanījis, ka šiem arī tādi modernāki malcinieki ir. Bet nu - 800 Ls pret Viadrusa 600 Ls - vai tiešām lietuvieši ir spēcīgāki, pieredzējušāki prasmēs par čehiem?

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Re: uz šodienu efektīgākā apkure
Autors: slēpnis ()
Datums: 07/10/2011 15:37

Vēl arī Dakon strādā pēc tāda paša principa kā kalvis. Bet tie taču jau arī skaitās gāzģeneratori ar apakšējo degšanu. Paskatieties, kāds tur princips. Tālāk ir otra degšamnas kamera ar sekundāro gaisu. Bet no tā nav jābaidās. Arī ar bišk mitrāku malku viss notiekās, tikai ne tik labi, kā ar sausu. Ja galīgi slapja, tad gan gadās, ka tā gāzģenerācija noraujas un no gāzģeneratora sanāk dūmģenerators :D

Re: uz šodienu efektīgākā apkure
Autors: JansiJansi ()
Datums: 08/10/2011 12:20

Kokam sapūstot izdalās tikpat CO2 kā sadegot.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  ********  ******** 
 ***   ***   **   **   ***   **     **        **    
 **** ****    ** **    ****  **     **        **    
 ** *** **     ***     ** ** **     **        **    
 **     **    ** **    **  ****     **        **    
 **     **   **   **   **   ***     **        **    
 **     **  **     **  **    **     **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727