UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 8
Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: MrBadMan ()
Datums: 17/11/2011 20:58

santh Wrote:
-------------------------------------------------------
> esmu montāžnieks un esmu licis daudz un
> dažādus katlus, man bieži zvana izmisuši
> cilvēki kuri netiek galā ar savu katlu, jāsaka
> ka visbiežāk par Klimozs! cik saprotu tad
> ražotāja serviss viņiem ir nulle!!! par benekov
> un grandeg gan neko slktu nevaru pateikt!
Droši vien pa "mello" ievilkts un notirgots, tad arī pārstāvim nav interese šo apkalpot, garantiju nodrošināt. Es sūdzēties nevaru.



Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: Rx ()
Datums: 17/11/2011 21:06

Tā kā šobrīd aktīva šī sadaļa par apkuri, vēlos padalīties ar interesantu krāsni ārzemēs: Tā ir uzstādāma ārā, ar ļoti lielām jaudas regulēšanas iespējām, pilnīga sadegšana, nevis gruzdēšana, kā raksta- 100% enerģijas izmantošana, pilna automātika, nodrošina lielu jaudu divas diennaktis, nav dūmu!, sadegšanas temperatūra kokam ir 2000 grādi!!! Pasāizdedzes sistēma ar dažādām programēšanas iespējām ( tiek dedzināta malka! ( ir arī modifikācijas granulām)). Te interesentiem viena no www: [www.centralboiler.com] Principā pemērota pat daudzīvokļu mājām: met tik malku un sildies....

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: specs ()
Datums: 17/11/2011 23:20

padalīties ir labi, bet piesārņot topiku ar neadekvātu info gan nav labi.

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: Rx ()
Datums: 18/11/2011 09:52

Topika autors Maris7 teica: "Kādu katlu izvēlēties?
Kādi vēl varinati? Jūsu viedokļi, par pārāk jaudīgu katlu." Nu tad arī padalījos ar savām domām, jo arī šī ir izvēla, ja jau pērk internetā katlus un citas lietas. Te redzams, ka arī pārāk jaudīgs katls, spēj padot mazu jaudu, bet ilgu laiku, saglabājot lielisku jurināmā ekonomiju, kā arī variants, ka katlu var iznest ārpus mājas, kā to darīt, kādi materiāli, kādas sistēmas likt. It sevišķi šis iznešanas princips derīgs granulu katlam, jo tas ir salīdzinoši liels un arī granulas konteinerā jāuzglamā. Un tam vajag vietu, kas mājā izmaksā daudz vairāk kā šķūnī. Priecīgus svētkus un lai miers Jūsu sirdī.

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: subaru ()
Datums: 18/11/2011 17:15

lietoju benekov r15 granulu katlu, dzīvojamā platība ap 140m2, renovēta māja+garāža&kurtuve vienkopus.jaudas pietiek pilnībā, ja ārā -30 celsijs, tik un tā katlam vēl ir jaudas rezerve. pagājušo ziemu izgāja apmēram 4 paletes granulu. pavasaros un rudeņos kad temp. ir ap6-10grādu silts, nekādu liekas jaudas pazīmju nav, režīmu var efektīvi regulēt pats manuāli. katls ļoti jutīgs pret granulām, deglis aizaug ātri, ja granulu kvalitāte zema. pats pērku inčukalnā- praktiski visu sezonu nav deglis jātīra. tīrīšana diegan apgrūtinoša, grūti tikt klāt ar instrumentiem. katlam ir laba opcija- mehānisms, ar kuru var notīrīt sildvirsmu no uzdegumiem, atliek paraustīt rokturi ik reizi, kad jāveic apkope. katlam var uzstādīt pilnu automātiku, bet es atzinu ka man to nevajag, vienu reizi dienā aiziet apskatīt uz 5.min. var vienmēr. katls ir ļoti kluss, var droši novietot dzīvojamajā mājā, nebūs skaļāk kā ledusskapis. esmu ļoti apmierināts ar izvēli, jo praktiski nekas nav jādara- reizi nedēļā iebērt granulas un reizi mēnesī iznest pusspaini pelnu.

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: Cietnis ()
Datums: 21/11/2011 23:27

Sveiki,
šonedēļ uzstādīju Klimosz Ling Duo 35 kW.
Es kurinu ar granulām, tātad iespejamā sagaidāmā jauda ir ap 30 kW, kas man arī pietiks.

Tā kā māju nepartraukti renovēju, tad nopirku ar rezervi. Pamatkurināmais ogles/granulas, avārijas režīms - malka. Diezgan labi nostrādāts un plašas pārdomātas regulācijas iespējas. Patika arī komplektācijas iespējas.
Vienīgais mīnuss - zēl ka LV ir tikai viens ambiciozs pārstāvis, kurš nejūt konkurences elpu pakausī, tāpēc par pirkšanu - vēlējos atbalstīt vietējo pārstāvi, bet cena likās samāksloti augsta. Papētot INETu, nopirku no Polijas santehnikas interneta veikala pa tiešo, ar visu piegādi ietaupot prāvu summu, ko arī varu ieteikt citiem - pieredze ir.
Pēc vienas nedēļas sapratu kā strādā automātika un processora vadība, ietaupot tādā veidā prasītos 150 Ls par iestatīšanas pakalpojumiem.
Ir daži jautājumi kas attiecās uz ekspluatāciju, bet ar to jau tiksim galā.



Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: GirtsL ()
Datums: 21/11/2011 23:38

Man ir interese tiesi par so katlu, butu pateicigs ja padalitos ar info.
JA nav noslepums cik izmaksaja katls ar piegadi lidz durviim?
Kas veica uzstadisanu un apsaistes izveidi?

Paldies jau ieprieks.

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: Cietnis ()
Datums: 21/11/2011 23:59

Ja foruma ētika atļauj, un administrātors šo ziņu atstās, tad lūdzu:
1) - katls Ling DUO 35 kW:
1350 LVL
2) - piegāde līdz durvīm:
70 LVL
3) - apsaite (jābūt individuāli, tāpēc aprakstīshu savu piemēru)
1250 LVL
(2 GRUNDFOS sūkņi, 4 gaitu vārsts ar ESME automātiku, karstā ūdens
kombinētais boileris 150 l, divi izplēšanās trauki (50l apkurei, 8l
karstam ūdenum), maģistrāles izbūve un pieslēgums esošajai sistēmai)
4) vēl protāms čaula (jau bija) un dubultais oderētais pieslegums no
nerūsējošā 314 tērauda ar regulāciju (pie skārdnieka Viktora) -
no katla līdz skurstenim
47 LVL

visas cenas bez PVN
protams, 3) punkts katrā gadījumā savādāks, bet par 1) un 2) - bez komentāriem.

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: GirtsL ()
Datums: 22/11/2011 00:16

Izskataas tiesam neslikti cipari, cik noprotu viss strada un griezas bez vietejo tirgonu palidzibas.
Gribetos ari dzirdet kadus komentarus pec pirmas ziemas ekspluatacijas :)
Cik m2 maja vispar?

Re: granulu-malakas apkures katls
Autors: Cietnis ()
Datums: 22/11/2011 00:26

Kopējā platība 180m2, tuvākajā laikā nāks klāt 70 m2.
Tātad kopā 250 m2.
Karstā ūdens boileris 150 L, (divas dušas, 3 WC, 4 izlietnes)

Par pieredzi - tad ir jāpaciešās kādi 5-6 mēneši.

Par <atbalsti savējos> - to arī darīju, jo uzskatīju pa godīgu pieeju, bet ja pārstavis braukājot uz objektiem armani biksēs ne uz ko neielaižās un tur savu neadekvāti augstu cenu - atlika vien paņemt klausuli rokās un pēc divām nēdeļām viss bija klāt.

Pašreizējā: 3 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********  ********  **     **        ** 
 **     **     **        **     **     **        ** 
 **     **     **        **     **     **        ** 
  ********     **        **     **     **        ** 
        **     **        **      **   **   **    ** 
 **     **     **        **       ** **    **    ** 
  *******      **        **        ***      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727