UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: Atis.K ()
Datums: 11/01/2012 19:28

Si tema noteikti ir jau apspriesta, bet tomer... tagad bus kads laiks pagajis, un ta stelle kartigi parbaudita... Ka isti ir ar to siltumsukni...
Ir doma nemt panasonic (vai citu) gaiss-gaiss siltumsukni ka papildapkures veidu, bet gribas tomer dzirdet no citu pieredzes:
cik tie ir izdevigi izmaksu zina, siltumatdeves zina un ka ar troksniem?
Varbut kadam ir multispli suknis? jo ta ka majai ir 1,5 stavs ir doma likt vienu puteju pirmaja stava un otru jumta stava...
Busu pateicigs par jebkuru lietderigu informaciju.

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: dzincha ()
Datums: 12/01/2012 14:39

Siltumatdeve ir atkarīga no āra t. Ja ari +2..+7 vai +10 iet rūkdams. Kad ir +1, 0 - tad ir pauzes, kurās šis atkausē arējo bloku un tikmēr neko nepūš. Ja ziema kā tagad, ir ok. Un kā papildapkures elements strādā labi rudeņos/pavasaros.
Trokšņi ir tad, kad šis iet uz pilnu jaudu, tad var dzirdēt kā zāģē.
Bez panasonic šodien tirgū arī ir citi spēlētāji - mitsubishi, alpic air.
Split sistēma nesanāk dārgāk uz kw, kā ņemt 2 mazākus, pietam, cop mazajiem parasti ir augstāks.

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: rrrr ()
Datums: 12/01/2012 18:31

Bet kā tad jaunā elektrības cena? 12 sant..

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: Atis.K ()
Datums: 12/01/2012 20:04

Nu man jau ari ir doma vinu nemt ka papildapkures veidu. protams pavasari un rudeni gribetos izvilkt ar so siltumsukni. pamatapkure mums ir saskidrinata gaze (ierakta tvertne )- kad uzstadijam cena bija laba gazei, sudzeties nevaru, bet tagad kops gazes cena ir stipri pieaugusi, principa prasas pec kautkadas papildapkures. Protams pec tadas, kas butu ekanomiski izdevigaka par pamatapkuri...

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: hmm ()
Datums: 12/01/2012 20:30

man ir ierīkoti divi gabali, gan ķīniešu ražojuma, deer saucas. izmantoju vasarai aukstumam un pavasara/rudens pārejas laikam, par elektrības patēriņu nevaru neko pateikt, nekādu īpašu kw pieaugumu neievēroju pie kopējā rēķina, man tāpat tērējas ap 700kw mēnesī. pie iegādes pērkot divus bija ievērojami lētāk nekā divdaļīgais, arī izmaksas uzstādot augstākas, vairāk cauruļu un darba. manam modelim ir diezgan paskaļš iekšējais bloks, bet ārējo praktiski nedzirdu. lai nu kā, bet komfortu mājā nodrošina un esmu ļoti apmierināts. pie mīnusu temperatūras praktiski neesmu lietojis, tam man ir granulu apkure.

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: dzincha ()
Datums: 12/01/2012 20:53

Pirmās 1200kw pa 8.2s pēc tam 10.7,kur ir 12?

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: dzincha ()
Datums: 12/01/2012 21:34

Ar gaisa ss varētu būt lētāk kā ar propānu.
Ķīnas ss pa tiešo ņēmi vai tepat un kādas naudas maksā?

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: ibm ()
Datums: 13/01/2012 09:43

Man paziņam arī ir, neatceros gan ražotāju. Izpausmes tās pašas, ko jau te rakstīja - rudeņos un pavasaros ir normāli. Kad iet zem nulles, tad rukā visu laiku un faktiski galā netiek. Lai kā reklamētos, šie aparāti ir normāli lietojami rudeņos un pavasaros kā apkures veids (nu protams, ja ziemā ir plusos, tad jau arī ...) un vasarā kā kondiškas.

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: Atis.K ()
Datums: 13/01/2012 20:38

Bet kadam ir bijusi darisana ar multisplit ( vienu arejo bloku un diviem ieksejiem)?

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: dzincha ()
Datums: 14/01/2012 14:10

Pie viena,lai nesāktu jaunu tēmu:
Vai kādam ir gaisa ss savienojumā ar siltā ūdens boileri? Gada caur griezumā teorētiski sanāktu diezgan darbināt, un kad ir tie -15 vai zemāk, tad ar elektrisko.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********   ********  
 ***   ***  **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **** ****  **  **    **     **  **     **  **     ** 
 ** *** **  *****     **     **  **     **  ********  
 **     **  **  **    **     **  **     **  **        
 **     **  **   **   **     **  **     **  **        
 **     **  **    **  ********   ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727