UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: hmm ()
Datums: 15/01/2012 19:05

es ķīniešu kondišku pirku tepat rīgā, šķiet caur ss reklāmu sameklēju, maksāja, ja nemaldos 3kwatīgais 180ls gabalā. darbs bija 40ls par viena uzstādīšanu( es pats izurbu caurumus sienā un piestiprināju pie sienas kronšteinus) manuprāt lēti, ērti un efektīgi. nezin tik vai tas ķīniešu ražojums neizjuks pēc dažiem gadiem...:D man gan ir aizdomas ka visus tos mitsubishi un pioneer uc. arī ražo turpat ķīnā, varbūt pat vienā un tajā pašā fabrikā :D

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: dzincha ()
Datums: 16/01/2012 09:48

220 Ls - haļava. Ārējais bloks nav trokšņains? Un vai šim ir defrost un ko šis dara pie -2 - 5 ?

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: hmm ()
Datums: 16/01/2012 10:58

nē, ārējais nav īpaši dzirdams iekštelpās, drīzāk iekšējais ir paskaļš. pie mīnusiem neesmu darbinājis, man nav vajadzības apsildīt, tam lietoju granulu apkuri. to apsildi izmantoju tikai pārejas laikā, rudenī vai pavasarī kad nav īsti jēgas lietot centrālapkuri. uzstādot meistars teica lai cenšos nedarbināt pie zemākām temp. par -5 celsija, tad vajadzēja īpaši aprīkot apsaistes caurules...karoče, es no tā neko nesaprotu un nevajag arī:) ......aizgāju speciāli ieslēgt tagad uz apsildi( -5 grādi tagad), silda kā velns! bet vajag jau padarbināt kādu pusdienu, lai redzētu cik apsalst vai nē

Re: Siltumsuknis gaiss-gaiss
Autors: dzincha ()
Datums: 21/01/2012 20:10

Nez kā šis gaisa ss strādātu savienojumā ar kombinēto boileri?
Cik vispār kombinētajam vajag ieejā lai pats būtu 40 grādus silts? Ar 45-50 ieejā šis uzsils līdz 40? Principā jau izmaksas nekādas - pats verķis 180Ls ar iekšdaļu, bez tās vēl lētāk, kombinētais boileris 100 Ls, savienojošas trubas, kontrolieris, kas skatas t boilerī un regulē ar noteiktu delta t, kāds starprelejs kompresora palaišanai. Kopā varbūt 300 salasīsies. Un principā siltais ūdens 3x lētak kā ar elektrisko boileri visam gadam, nevis saulainajām vasaras dienām - saules kolektora gadijumā.
Par ko firmas prasa štuku tirgojot analogu čaina aparātu? ....varka 300%.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **    **  ********    ******  
 ***   **  **    **  **   **   **     **  **    ** 
 ****  **      **    **  **    **     **  **       
 ** ** **     **     *****     **     **  **       
 **  ****    **      **  **    **     **  **       
 **   ***    **      **   **   **     **  **    ** 
 **    **    **      **    **  ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727