UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Iesakiet lūdzu kādu labu siltinaātāju
Autors: kkk ()
Datums: 20/02/2012 11:13

Par to zemes siltumu interesanti - pagājušajā ziemā palūrēju savu māju caur termokameru, ko biju aizņēmies un arī novēroju to, ka pie zemes pamati siltāki nekā grīdas līmenī. Mani tas riktīgi pārsteidza. Tajā brīdī gan to norakstīju uz to, ka siltums no ēkas sienām pa pamatiem iet uz leju un "izlaužās" tur, kur beidzas pamatu siltinājums no ārpuses. Pamati nebija apbērti ar grunti līdz plānotajam līmenim. Jāpiebilst gan, ka no iekšpuses nevarēja novērot, ka pie grīdas siena būtu aukstāka nekā pie griestiem, bet tas tik pat labi var būt siltās grīdas nopelns.

Bet tā - varu tikai pievienoties, ka lieta baigi derīgā, pie tam īpaši derīga pirms iekšdarbu/ārdarbu pilnīgas pabeigšanas, lai varētu vēl trūkumus novērst.

Par logiem - man 92mm koka logi ar 3 stiklu paketēm - manā gadījumā vājākā vieta paketes savienojums ar rāmi, tālāk rāmis, tālāk pakete (neatceros gan sīkumos par stiklu selekīvumu un argoniem). Līdz ar to fundamentāli svarīgi ir siltinājumu no ārpuses pēc iespējas laist virsū rāmim (manā gadījumā logs iebūvēts siltinājuma slānī, bet pretvēja plāksne uzlaižama pa virsu loga rāmim). Man bija kā kuram logam un atšķirības varēja redzēt ļoti labi. Labi, ka tas vēl bija labojams.

labs siltinasanas firma
Autors: llll ()
Datums: 22/08/2016 15:31

sveicinati man nosiltinaja maju ar tam hk35 granula un loti labi jau tresais gads iet un esmu loti apmierinata.no sakuma pazvaniju man sniedza konsultaciju ar ko butu labak siltinat cik atceros vini piedavaja vairakus veidus ka nosiltinat pec tam jautaju citus telefona numurus kam nosiltinaja sazvanijos parunaju un bij kartiba.iesaku jums cilveki ta meklet pareizas firmas ar ko sadarboties.man tiesi siltinaja [www.siltinammajas.lv] un esmu loti apmierinata.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********         **  **    **  **     ** 
 **    **  **     **        **  ***   **  ***   *** 
 **        **     **        **  ****  **  **** **** 
 **        **     **        **  ** ** **  ** *** ** 
 **        **     **  **    **  **  ****  **     ** 
 **    **  **     **  **    **  **   ***  **     ** 
  ******   ********    ******   **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727