UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Vajag santehniķi
Autors: ssandijss ()
Datums: 19/02/2012 17:58

Tātad - pēc ~4 nedēļām būs nepieciešams santehniķis, kurš ievelk ūdens un kanalizācijas trubas privātmājā.
Māja atrodas Garkalnē.

Interesentiem lūdzu rakstīt vai zvanīt!
mob.29I878I7
ssandijss at gmail.com

Re: Vajag santehniķi
Autors: ssandijss ()
Datums: 07/03/2012 12:44

Ir atrasts. Paldies!

Re: Vajag santehniķi
Autors: soseds2 ()
Datums: 07/03/2012 14:28

Zel, es ta cereju, ka man bus darbins! :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **      **   ******    **       
 **  **  **  **     **  **  **  **  **    **   **       
 **  **  **  **     **  **  **  **  **         **       
 **  **  **  **     **  **  **  **  **   ****  **       
 **  **  **  **     **  **  **  **  **    **   **       
 **  **  **  **     **  **  **  **  **    **   **       
  ***  ***    *******    ***  ***    ******    ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.