UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Vajag santehniķi
Autors: ssandijss ()
Datums: 19/02/2012 17:58

Tātad - pēc ~4 nedēļām būs nepieciešams santehniķis, kurš ievelk ūdens un kanalizācijas trubas privātmājā.
Māja atrodas Garkalnē.

Interesentiem lūdzu rakstīt vai zvanīt!
mob.29I878I7
ssandijss at gmail.com

Re: Vajag santehniķi
Autors: ssandijss ()
Datums: 07/03/2012 12:44

Ir atrasts. Paldies!

Re: Vajag santehniķi
Autors: soseds2 ()
Datums: 07/03/2012 14:28

Zel, es ta cereju, ka man bus darbins! :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   ******   **         ******** 
 **     **   **   **   **    **  **    **   **    ** 
 **     **    ** **    **        **    **       **   
 **     **     ***     **        **    **      **    
 **     **    ** **    **        *********    **     
 **     **   **   **   **    **        **     **     
 ********   **     **   ******         **     **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.