UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: TV pie sienas
Autors: aaaa ()
Datums: 20/06/2012 13:24

Man personīgi pazīstamo ļaužu lokā visi, kas pirka jaunu TV, pirka ar domu, ka slēgs datoru, skatīsies FullHD filmas utt, mani ieskaitot. Jā, pamēģināja, bet tagad neviens, mani ieskaitot, tam pasākumam vairs klāt neskaras. Viss beidzas ar prastu TV lūrēšanu. Tieši tas pats ir ar interneta browsēšanu TV - pameģina un iet browsēt pie datora :)

Re: TV pie sienas
Autors: Dzindzis ()
Datums: 20/06/2012 13:37

Vitais pāris nav domāts priekš interneta brousēšanas iekš TV.

Re: TV pie sienas
Autors: rbm ()
Datums: 20/06/2012 13:47

Mans 5gadus atkaļ risinājums:
niša 50x 90cm priekš tehnikas (otrā pusē istabā sienas skapis) plus kanāls priekš kabeļiem kas aiziet uz TV vietu 2 metru attālumā. izejas vietā dubultā rozete - viena rozete otrs caurums pa ko izlaist ārā kabeļus.jebkurā brīdī varu izvilkt vienu kabeli ārā un ievilkt iekšā citu.

tagad uz TV stā vun tiek izmantots - Ethernet, HDMI, coaxial.
Pārējais tiek komutēts nišā (SAT, mediaplayer, Reciever, wifi, ethernet utt).

rezultāts: TV karājas uz sienas acu augstumā un nekādi kabeļi nerēgojas, visa tehnika apslēpta nišā uz skaistiem plauktiem un nekas nekur nav izvirzīts, kā tas būtu ar TV galdiņu.

P.S. vai būtu šādu čakaru taisījis vēlreiz. diez vai :) galvenais ko atkal darītu - savilku ntos kabeļus uz tehnikas atrašānās vietu + pieliktu 7 un 8 rozeti, jo ar 6ām ir par maz.

Re: TV pie sienas
Autors: jtdesign ()
Datums: 20/06/2012 16:22

Sienā iekšā - [ad009cdnb.archdaily.net]

Re: TV pie sienas
Autors: aaaa ()
Datums: 20/06/2012 16:51

Šajā interjērā briesmīgi krīt acīs lampu vadi - būtībā lampām jābūt "iekarinātām" uz magnētiskā lauka spilvena, lai, pasarg Dies' kāds kādu vadu neierauga - momentāns infarkts garantēts. Kuda mir kaķitsja? Par gaumi nestrīdas, gaumes dēļ tikai nosit...man personīgi šis interjērs būtu liekams par biedu arhitektūras studentiem kā bezgaumības un nepraktiskuma paraugs Nr 1. Krāsas pilnīgi garām, izkārtojums vēl vairāk, mājīgums nulle.

Re: TV pie sienas
Autors: aaaa ()
Datums: 28/07/2012 22:36

Apsveicu visus ar 16:9 formātu LTV7 - Olimpiādes atklāšana bija pārsteigums platekrānā - negaidīju.

Re: TV pie sienas
Autors: Rx ()
Datums: 29/07/2012 09:49

Jā, apsveikums ir arī tiem, kas vēl nav varējuši nopirkt 16/9.?????... Domāju ka 4/3 TV īpašnieki nav priecīgi. Tātad jāapsveic tikai tie, kam visi TV ir 16/9....

Re: TV pie sienas
Autors: Didzisp ()
Datums: 29/07/2012 11:20

Nu nu, mans profesionālais TV monitors ļoti labi rāda platekrāna formātu un pagaidām netaisos pirkt jaunu16:9 televizoru. Nu nepatk man visi tie ulučšizaizeri un nedzīvā plastalīna bilde jaunajos TV.

Re: TV pie sienas
Autors: aaaa ()
Datums: 29/07/2012 12:16

Didzi: pērc plazmas TV - tiem bilde ir identiska CRT, jo princips tas pats, krāsas ir 100% dabīgas, es LCD plastilīna ģīmjus arī nevaru skatīties. Man domāt, ka vidēji ņemot 16:9 tomēr jau ir vairāk lietotājiem kā 4:3 un jebkurā gadījumā kāds cieš, bet viss tomēr attīstās un 4:3 ir pagātne, ar to jārēķinās, patīk tas mums, vai nē.

Re: TV pie sienas
Autors: Didzisp ()
Datums: 29/07/2012 13:10

Par to,ka 4:3 ir pagātne, neviens nestrīdas, bet par moderno TV bildes kvalitāti, gan gaumes jautajums. Lielākajai daļai tautas vajag,ka tik lielāks ekrāns, a kādu bildi rāda, pofig.Mani savukārt interesē tikai bildes kavlitāte, a ekrāna lielumam nav nozimes. Pagaidām manas prasības apmierina tikai profesionālie HD monitori, bet cenas tiem gan ir fantastiskas. Profesionālā tehnikā neliek visus tos ideotiskos bildes uzlabotājus, nepalielina mākslīgi kadru frekvenci, nekoriģē krāsas. u.t.t. Ko es varu darīt,ja redzu ar savu aci, kā strādā tie ulučšizaizeri. Man patīk skatīties tīru bildi, kāda nāk no SAT fida 4:2:2 DVBS2 HD formātā. Vot tur tiešam ir kvalitāte.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **      **  ********   **       
    **      **   **   **  **  **  **     **  **       
    **       ** **    **  **  **  **     **  **       
    **        ***     **  **  **  **     **  **       
    **       ** **    **  **  **  **     **  **       
    **      **   **   **  **  **  **     **  **       
    **     **     **   ***  ***   ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727